Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

aaaa mysia bym zapomniała

widziałam u mojego stolarza płyty, ale nie wiórowe, bardziej jak metalowe czy akrylowe imitujące miedz z nalotem coś jak to co kiedyś na zdjęciach pokazywałaś.

 

zaczynam się slinić.Dasz radę zdobyć fotke?

Widzicie ile tracę siedząc i chuchając na snieg, zeby w końcu stopniał?

Te ostatnie przymrozki były drastyczne dla roslin.U Was też tak jest? Juz miałam nadzieje, ze większość nie poprzemarza i na wiosne ruszy do przodu, a tu trzeba będzie im zaczynac od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mi scielo wszystkie krokusy ktore juz wykielkowaly obawiam sie ze wiekszosc nie przezyje :(

mi większośc cebul wzeszła juz w grudniu, dwa tygodnie temu było z nimi wszystko ok, nawet z irysami holenderskimi, ale potem były mrozy bez sniegu. Musze isc na obchód, ale strach się bac, bo bedzie rozpacz.Za to zadziwiły mnie jakieś cebulowe irysowate- bo mają zielone szable całą zimę, niektóre paprocie mają liście, trawa bambusowa też zielona, zurawka czerwona nie zdechła na zimę, ciemiernik kwitnie...może bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tez zurawka dalej czerwona, te irysowate to szable wypuscily tez na 5cm zanim zima wrocila, zawilce mi tez juz paczki wypuscily, wierzba ma bazie wiec nie wiem jak one beda wygladac po tych mrozach

a moje zawilce wygladają jakby padły.A co to są te szable, bo ja je zdobyłam kiedyś na wykopkach i miałam tylko liście.Moze za dużo cienia mają, albo za mokro? W koncu to cebule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo

byłaś w silesia expo? i jak? wartościowe te targi czy trzy firmy na krzyż?

 

 

Kilka firm z wentylacją, kotły w ilości kilkunastu wystawców, kilka wystawców okien..., banki, murator, fotele do masażu... itd

Kafelki to tylko dwie wystawki małe, więc nawet nie miałam na co oka zawiesić...,

W sumie to nawet nie było warto za co za bilet zapłacić.... Po 10zł dorosły i dziecko 5zł...

Naprawdę szkoda kasy... a i nas też już nie wszystko interesowało...

Interesowały nas solary pompy ciepła powietrze woda... ( ale po przeliczeniu kosztów to lepiej podłączyć już zamontowaną grzałkę elektryczną do bufora niż pchać się w koszty) , i podbitka...

To wsio...

Powiem, że chyba z roku na rok jest gorzej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszka, apropos tego patynowanego metalu czy jak zwał tak zwał

zapomniałam nazwy producenta, ale jak będę się widziała ze stolarzem to zapytam

 

 

 

 

E-mól, masz pełną skrzynkę :)

konieszno

najlepiej trzaśnij fotę jak się da, może i Tobie sie do czego przyda:D

dzieki wielkie,ale ja wogóle nie zapytałam Cie nawet czy Ci się to podoba choć trochę, oprócz tego, ze jest. No więc pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się coś tam psodobało z tych laminatów, ogólnie zrobiłam małe wow, ale już nie pamiętam co najbardziej bo było tego trochę jakiś drapane srebrne na czarnym i jakieś inne cuda. To co by ew. pasowało tobie pamiętam, zę mi się spodobało ale nie wiem czy nie za jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...