Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochana, jak Ci to zarośnie to pługiem tego nie wydrzesz. Widzę, ze i wydmuchrzycę piaskową masz.Wez to ogranicz w obszarze, w którym chcesz żeby rosło, bo ni z gruchy ni z pietruchy pojawi się 10 metrów dalej;)

A czy wy wiecie, ze moja trawa juz się nadaje do koszenia? szok. Myślałam, ze da jeszcze trochę odpocząć kosiarce, ale nie, juz łany się robią i znowu mąż zamiast na rabatach to przy trawiszczu będzie dylał w weekend. Niech to drzwi. mówiłam, zeby nie nawozic tego zielonego g.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pługiem to roudapem.

Może z jednej strony jakąś barierę zakopię, ale generalnie obrzeży itp nie mogę robić, bo efekt jeziora chcę uzyskać a ze ścieżkami, palisadkami raczej wielka woda i kupa piachu dobrze nie będzie wyglądała. Zreszta kasy nie mam póki co to roboty budowlane w ogrodzie, póki co materiał roślinny zbieram niech coś tam już się rozrasta, potem będę klęła na swoją głupotę jak przyjdzie mi krzaczory przesadzać i z tymi trawskami walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pługiem to roudapem.

Może z jednej strony jakąś barierę zakopię, ale generalnie obrzeży itp nie mogę robić, bo efekt jeziora chcę uzyskać a ze ścieżkami, palisadkami raczej wielka woda i kupa piachu dobrze nie będzie wyglądała. Zreszta kasy nie mam póki co to roboty budowlane w ogrodzie, póki co materiał roślinny zbieram niech coś tam już się rozrasta, potem będę klęła na swoją głupotę jak przyjdzie mi krzaczory przesadzać i z tymi trawskami walczyć.

jak chcesz wysokie łażące trawy to miskant cukrowy-jesienią jest tak piękny, ze dech zapiera no i giganteus czy jak mu tam też niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam anioł e tam złota, ja zła kobieta jestem, nie złota:bash:

nie muszę chyba niczego chcieć w zamian, ale jakby ktokolwiek słyszał o tanich sadzonkach bukszpanu to chętnie odkupię spore ilości, tylko nie po dychu jak w sklepie, bo ta cena boli juz przy kilku sztukach, a co dopiero przy kilkunastu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bukszpan cacy zwłaszcza jak się go ładnie uformuje:)

 

lubię ciąć, do tego stopnia, ze nie jestem pewna czy swojej wierzby hakuro nie wyciełam w pień, bo na razie coś nie odbija, ale może na nią jeszcze za wcześnie.

 

Ja pierdziu ale u nas wichura, chyba mi komin z talerzem odleci z dachu:jawdrop:

jutro mam chwilę wolną, to myślałam, ze podłubię w ziemi, ale zostaje chyba maczanie patyka w kałuży;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...