Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co chcesz dokladnie wiedzieć o tej erekcie? mam zieloną w ogrodzie, a z czerwonej -obstawiam red pillar -planuję zrobić wstępnie taki wolnostojący zywopłocik zamykający kawałek ogrodu.Juz obgadywałam tego berberysa z jednym szkółkarzem.

Szkoda, ze w naszym klimacie jest tak mało zimozielonych gatunków.Ciągle zamyka mi to jakieś wyobrażenia o ogrodzie.Nie chcę, zeby ogród na przedwiośniu wyglądał tylko patykowo;)

Jesli juz patyki mają być ozdobne, to mogę polecic piękną odmianę derenia sibirica. To najpiękniejsze patyki jakie widziałam

http://swiat-roslin.com.pl/media/uploads/ro%C5%9Bliny%20ozdobne%20zima/dere%C5%84%20jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

derenia mam :)

erekta mi sie podoba i chcialabym zakupic :)

 

te berberysy to nie zimozielone

wieeeem i strasznie nad tym ubolewam

berberysów ogólnie nie lubię, bo są mocno kłujące. Najbardziej podoba mi się odmiana admiration. Mam 4 ale przydałyby się jeszcze ze 4 co najmniej żeby utworzyć sporą ognistą plamę.

No i zapewne jak większość mam problem z nasadami roślin z przodu domu, żeby było coś zielonego pod okapem, zwłaszcza, ze śnieg z dachu niszczy wszystko co ma sztywne gałęzie jak leci.Generalnie zostają tylko płożące, a ja bym chciała coś wyższego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta osłabiasz mnie normalnie tą gotowością bojową, zawsze wszędzie o każdej porze dnia i nocy.Ta miarka bezbłedna. :D

 

u nas takie bukszpany są po 10 zylków. Więc moze opłacać mi się trochę Cię jeszcze pomęczyć.

Maylandziu a ten Słomczyn koło Grójca?Może faktycznie tam jeszcze podjadę zanim narobię Marcie kłopotu.A zerknę sobie jeszcze u siebie w sobotę na bazarku, to sadzonki ogórków i pomidorów kupię przy okazji jesli juz są dostepne.

Dziewczyny, jesteście kochane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza masz u mnie dlug bo przez ciebie kupilam 2 bukszpany i berberys ;) :lol:

o kurcze, jeszcze sobie długów narobiłam;)

 

znalazłam własnie coś na allegro. Jest i bukszpan i grab na zywopłot. Całkiem ładne te sadzonki, tylko z gołym korzeniem, ale może zaryzykuję

http://allegro.pl/bukszpan-zielony-30-40-cm-3-50-zl-szt-i1549910544.html

i grab

http://allegro.pl/grab-pospolity-40-60-cm-50-szt-30-zl-komplet-i1544939739.html

Wunia Ty lepiej juz nie patrz, bo znowu będę miała dług;)

Dzięki Efi:)

widzę, ze małe pospolite ruszenie zrobiłam.

Postaram się jutro odkopać tą trawę.Znowu urosła. Wybiorę trochę kłączy, lepiej zniosą transport

A która z Was ma myjkę ciśnieniową? Ja dzisiaj uruchomiłam swoją i szczerze powiedziawszy to w sumie jak na model ze srednio wyższej półki to myje średniawo, a nawet wręcz słabo. Nie wiem czy ja coś zle robię, czy ona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak przy myciu nie da się zwyczajnie stać i trzymać wajche;)

 

jak trzeba się brać za gąbke? przy myciu bramy taki patent jeszcze ujdzie, ale jak mam wyciągać sprzęcior zeby okna umyć i elewację , to juz chyba szybciej będzie ręcznie.

Elewację trzeba myc szczotą, a potem dopiero spłukiwać? To jaka jest niby róznica między karcherem, a myciem zwykłym szlaufem?Mam niby tą dyszę spieniającą z dozownikiem płynu. Ja myślałam, ze to ciśnienie to wydrze każdy pyłek brudu, a to tylko taka sikawka co robi dużo szumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...