Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki malgos, tak coś mi sie po głowie kołatało właśnie, że jak szukałam preparatu do fug to było coś w ten deseń na półce.

 

wiem że pytanie będzie idiotyczne ale co to znaczy 'ściera'. bo z kostki zetrzeć to raczej nie da rady. może można karcherem zmyć? jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

względnie płyn i karcher z tą przystawką tarczową. Widziałam na filmiku, ze tak to robili.

Moja kostka jest cała z kolei zapuszczona zółtym piachem. Też nie mam pojęcia jak sie tego pozbyć. Czy to ace trzeba do ogrodu wyniesc? tylko pozniej mi to wszystko w rośliny pójdzie:(. Bez sensu.Wykonawca się mądrzył, ze ten piasek nie przeszkadza, że płytki będą dalej białe a tu pupka. co baba wie, to jednak wie;)

Czesc Dziewczyny:)

 

u nas dzisiaj piknie, ale całą noc lał deszcz.Coś gdzies kapało-idę zdiagnozować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki malgos, tak coś mi sie po głowie kołatało właśnie, że jak szukałam preparatu do fug to było coś w ten deseń na półce.

 

wiem że pytanie będzie idiotyczne ale co to znaczy 'ściera'. bo z kostki zetrzeć to raczej nie da rady. może można karcherem zmyć? jak myślisz?

 

Moje nazywa sie Oil Killer, przeczytalam jeszcze raz instrukcje - pisza, ze z kostki mozna pozamiatac pyl, ktory sie zrobi (ten preparat pewnie wiaze olej i potem robi sie taki bialy pyl) i ze szorowanie moze polepszyc efekt, tak wiec pewnie karcher by pomogl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sposobach na plamy na kostce najwięcej wiedzą na stacjach benzynowych :D

 

zapewne masz rację Sherlocku:)

 

Wiecie co, spotkało mnie coś dobrego-kawałek mojego ogródka się grabi i czyści, a moje rączki nie muszą w tym uczestniczyć;) Wreszcie mam zniwelowane pole przy jednym tarasie. Teraz Panowie zajmują się pagórkiem. Jak mi dobrze nadzorować działania z domu. Szkoda, ze dzieć się rozchorował na ucho, bo bym też posżła na ogród.

Wreszcie nie będe miała chwastów na ogródziu!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...