Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hmm, ja wyrównałam swoja grzadke, podplewiłam i czeka na warzywa, ale powiem ci ze jakos wole isc po warzywo do sklepu, choc nie powiem, koktailówki były pyszne. pory zostały wykopane i nigdy nie zjedzone, selery w końcu zegniły bo ich nikt nie zebrał. pietruszka została, bo dwulatka i szczypiorek juz duzy. sałata zakwitła, marchew urosła na wielkość małego palca. pole po groszku było tak zarosniete, ze myslałam, ze tego nie wyplewię z chwasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież glebę pod warzywniak sie wymienia- przynajmniej taka jak moja. Najbardziej wkurzaja mnie zapędy mojego meza na sadzik-znaczy wszystkiego po jednym.Jak patrze na sady sąsiadów z parchem grzybem i mączniakiem to mi niedobrze< ze on chce to wszystko do siebie przenosic

a opryskane to sobie mozna i ze skelpu przyniesc

w dodatku uprawiane w warunkach glebowych odpowiednich

kurcze coś mi sie podziało z klawiaturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc ja mam jeszcze odmiane zieloną. potwierdzam, świetne na dywan

Efi tablica mendelejewa jest wszedzie, ale rozumiem, ze nie chcesz jej sobie sama fundować i wolisz zyc w niewiedzy tego jak gdzie co rosło.

Markotko, moja donica na zioła zbita z belek dachowych jest do ustawienia, bo nie dam sobie z tym sama rady-tak więc zioła ciągle w doniczkach sobie stoją, az zmarnieją:(. jeżynę bezkolcową mam:)Nawet odbiła w tym roku trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na warzywa chyba się w tym roku jeszcze nie porwę, ale maliny i jabłonki chciałabym zasadzić

z warzyw to chyba pomidorki...i nic więcej, ew. rukola

ja maliny już mam a jeszcze koniecznie truskawki i poziomki muszę:wiggle:u nas maliny od zawsze a nasz poprzedni pies to je prosto z krzaków jadł:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...