Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

myszko wiem że to marne pocieszenie ale u mnie ni było szansy na inny układ i nie jest tragicznie. tylko zacyndalanie z koszem na zewnątrz jest lekko mówiąc upierdliwe bo zdarza nam sie zapomniec.

co by nie rozpaczać wizualnie to mam zamiar kosz wstawic do drewnianej budki i będzie git

 

http://img828.imageshack.us/img828/5521/koszk.jpg

 

http://www.malaarchitektura.com/images/produkty/kosze_uliczne/obudowy_koszy_43410d_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tymi ustaleniam z budowlancami to tez mam tak do doopy....wczoraj przegladalam zdjecia i stare e-maile jak chcialam miec oswietlenie rozmieszczone na zewnatrz domu....i co? i doopa!! wszystko jest inaczej...a skrzynke do alarmu to nie wiem gdzie zawiesze....

 

widze Myszo, ze u Ciebie to samo...najbardziej boli, ze kurcze, placi sie za to co sie nie chcialo....mialo byc na lewo i czerwone...a tu jest zrobione na prawo i niebieskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w tym bagnie tez nic nie da rady, chciałam ukryc kosz za murkiem. Na nic tam nie ma miejsca, jest za duzo eksponatów na wejsciu na działkę do kamuflażu. trudno mam wrażenie, ze to wszystko mi na złość, bo gdyby nie było innej możliwości to co innego, ale była, tylko każdy musi wtrącic swoje 3 grosze i namieszac niedprawionego bigosu.Tak to jest jak ludzie swojego miejsca nie znają w szeregu i kazdy chciałby się zajmować wszystkim, tylko nie tym na czym się zna:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylandziu mnie te pojemniki nie ruszają.miało być prosto i elegancko, a bedzie jak bedzie. Miała być skrzynka gazowa i listowa schowana za panelem z blachy, miał być kosz w wygodnym dla wszytkich miejscu, miał być wjazd na prosto i prosty biały mur.Teraz to nawet obróbki nie da się wykonać żeby było estetycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, jest aż tak źle jak piszesz?

Czy w nerwach tak wszystko rośnie do rangi giga problemu.

Bo jeśli faktycznie wszystko tak do dupy, to jak wykonawca i mąż mogli do tego dopuścić? Skoro wszystko było zaprojektowane, ustalone?

Jakaś paranoja, wcale się*nie dziwię że jesteś tak wściekła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Mysza z osłonami na pojemniki to żart oczywiscie ;)

Kurde zamiast siedzieć z nami na fm to idź i opieprz i postaw się, w końcu za to płacisz. Potem samo mówienie "a nie mówiłam" kasy nie zwróci czy satysfakcji nie przyniesie. Jak uzasadnisz swoja argumentacje to trzeba byc głupim by nie zalapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym szybko odkręcała, jak się teraz wściekasz, to szybko Ci nie przejdzie a jak możesz mieć mur na 5+ to walcz, jak mąż zlał Wasze ustalenia, a jesteś przekonana do projektu to też zlej jego poranne pomysły.

Pokażesz projekt, może coś od Ciebie zapożyczę.

 

Z innej beczki, ile Ty się ogrodem zajmujesz, wcześniej miałaś cos wspólnego z roślinami, to co Ty tam u Efilo wypisujesz to lekko przytłacza, chodzący katalog z Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie bede tego milion razy uzasadniac i przekonywac. chce miec tak niech mieszka z wykonawcą;). Nie bede motac wszystkim w głowach, bo skoro kazali tak kopac to kopią, a ja co przyjde i powiem, od nowa? nie ja namotałam, nie ja bede odkrecać.Zresztą juz naprawdę nie istotne jak i co będzie, mogą nawet na zółto wymalowac niech mają radoche, ze do czerwonego klinkieru sąsiada pasuje ogrodzenie naszego domu;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym szybko odkręcała, jak się teraz wściekasz, to szybko Ci nie przejdzie a jak możesz mieć mur na 5+ to walcz, jak mąż zlał Wasze ustalenia, a jesteś przekonana do projektu to też zlej jego poranne pomysły.

Pokażesz projekt, może coś od Ciebie zapożyczę.

 

Z innej beczki, ile Ty się ogrodem zajmujesz, wcześniej miałaś cos wspólnego z roślinami, to co Ty tam u Efilo wypisujesz to lekko przytłacza, chodzący katalog z Ciebie.

nie e-mólku znam się tyle ile się w rok nauczyłam na własnym ogródku. Zwyczajnie lubię to, tak jak lubię projektowanie i staram się przygotowywać do tego co robię, oczywiście z róznym skutkiem mi to wychodzi, ale w koncu jestem amatorem.

bramę skasowałam z kompa. jest jakby nieaktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noz, szanowny małzonek tak sobie dzisiaj z nimi ustalił. naprawde nie wiem po co ustalaliśmy to we troje z tydzien czy dwa tygodnie temu.a juz pies drapał

 

Myszko, no nie odpuszczaj tak łatwo. Trochę nie rozumiem, dlaczego mąż zmienił Wasze wspólne ustawienia, ale skoro mur dopiero powstaje to ja po prostu nie dałabym im tego robić. Płacisz na to kasę i będziesz miała tak jak sobie budowlańcy wymyślili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą juz naprawdę nie istotne jak i co będzie, mogą nawet na zółto wymalowac niech mają radoche, ze do czerwonego klinkieru sąsiada pasuje ogrodzenie naszego domu;)

 

Mysza się poddała ;)

Będzie dobrze ...

Ja muszę*kolumny wejściowe przerobić na kwadratowe, żeby przestały pasować do teściowej zdania na temat naszego domu "styl dworkowy" :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo skoro kazali tak kopac to kopią, ja co przyjde i powiem, od nowa?

 

 

Ja bym właśnie tak zrobiła, i nie pitol, że wszystko jedno bo teraz honorem się unosisz, a potem przykro Ci będzie za każdym razem jak będziesz na ogrodzenia patrzyła.

 

No chyba, że sprawa dotyczy bardziej kwestii władzy w związku, to się nie wtrącam i nie osądzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...