Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale do czego będzie pasowała? do koloru skarpetek? :p

Moja teściowa ostatnio zachwycała się płytkami 10x10 z szeroką fugą, nieszlifowanymi na blacie kuchennym w komunistycznym mieszkaniu służbowym mojego męża ... "ooo, taki sobie blat zróbcie" !!!!!

Myślicie że ustałam na nogach? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam mysia i nijak nie potrafie tego moim malutkim rozumkiem objąć. jest jakikolwiek powód poza twoim rozdrażnieniem dla którego nie idziesz i nie ułożysz ten mur po swojemu? weź sie w garść kobieto, skoro wierzysz w słuszność sprawy to czemu odpuszczasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mon, a było komunistyczne krzesło pod ręką, czy tylko podłoga?:rotfl:

 

Mysz, piękna ława w kolorze boazerii lat 90 obita zielonym skrobanym zamszem w esy floresy, zwana przez mojego małżonka "ludwikiem szesnastym" :D, która notabene teściowej również się podobała. Boże uchowaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, to mieszkanie miało klimat.

nie ma w sklepie lepszej szynki niż ta: "jak za Gierka"

Każdy ma swój gust, swoje mniemanie i nie ma się co nabijać, tylko po co wtłaczać komuś swoje pomysły na mieszkanie?Z takich propozycji cieżko wyjsc obronną ręką, zeby kogoś nie urazic, a zeby dał sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonałe, zapamiętam sobie, może kiedyś się przyda

 

"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jeśli jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza .... bo moja racja jest racja najmojsza ..."

Więcej takich doskonałych tekstów do zapamiętania/zapisania jest w dniu świra, polecam.

Jak widać pasuje do Mysi płotu jak ulał :D

Do moich kłótni o podłogę drewnianą w łazienkach nawet jeszcze bardziej :p

 

Na czym stanęło?

Masz to ogrodzenie tak jak chciałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysz się zawzięła, zaparła i już. W sumie to możesz się buntować, oby tylko efekt był pożądany.

Ale ale ... jak powiedziałam mężowi że robimy posadzkę w łazienkach, ale on ją wybiera, trzepnęłam drzwiami i poszłam ... się przewietrzyć ;) to na drugi dzień sam stwierdził że robi dechy ("najwyżej odpadną i wtedy zrobi się terakotę") Jest sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mysz juz tak ma, nie upiera generalnie, ale jak juz sie uprze i zaprze i zaweźmie w sobie to koniec swiata, ręka, noga, mozg na ścianie. niestety. ona tak ma i juz.

dajmy szanse, mąz zdecydowanie poczuł w sobie siły twórcze, a nóż widelec odkryję w nim artystę. Na razie czuję tylko, ze zapłacę za podwójny wykop i uszkodzoną skrzynkę;), ale trudno, mi schody też nie wyszły,choć plan był dobry;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...