Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z pewnością nie gryczany:)

 

Sniło mi się dzisiaj, ze szłam aleją i nagle (jak w raportach Mayland) na mej drodze nie stąd, ni z owąd, pojawiły się dwie wielkie kwitnące wiśnie. Znaczy nigdy takich nie widziałam, ale wyglądały bardzo prawdziwie i zapierały dech w piersiach. Nie dość tego kolezanka, z którą szłam na ich widok wydała okrzyk zachwytu, mówiąc, ze juz dawno nie widziała tej prawdziwej wiśni(którą jakoś nawet sensownie nazwała)tylko zapomniałam jak.No i teraz próbuje sobie przypomnieć jaka to wiśnia była i nie mogę, a brzmiała tak melodyjnie, ze mogłaby być wręcz mityczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz Efi, ze iglaki nie są wcale takie be. Mi się też nigdy nie podobały, ale teraz nie wyobrażam sobie ogrodu w wiekszości liściastym.Iglaki sprawiają, ze ogród jest ogrodem nawet w zimie i człowiek ma marne pocieszenie w tą szarugę, ze coś tam zielonego jest i czeka na wiosnę, a poza tym stanowią fajną barierę dla wiatru i osłonę dla wrażliwszych okazów, no i zawsze skryją przed ciekawskim spojrzeniem

Arni, u nas też slońce, a ja niestety muszę w chałpie siedziec i liczyć kolejny dzień, a potem jak będzie deszcz to nie będę miała roboty:(.Zawsze tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojej sąsiadki też sliwisko wielkie kwitnie i pachnie,cudo, a jak pachnie koło mojej staruszki jabłoneczki pole fiołkowe i zawilce. o matyńko, upojnie.Całe powietrze jest przesiąknięte wonią. No i news dnia-moja Elka mało już nie pęknie- pewnie jutro bedę miała pierworodne kwiaty na zółtej magnolii:)

takich o:

http://www.nieruchomosci.infokatalog.pl/images2/Image/14/1583_magnolia-elizabeth_1.jpg

Edytowane przez 78mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie śliwa też cała w kwiatach

U mnie NIC. Ani śliwa, ani wiśnia od Maryś, ani migdałek. Ten ostatni ma podejrzanie mało pąków. Może przemarzł??

Sliwa i wiśnia puszczają już listka, ale do kwitnienie do im bardzo daleko.

No i po raz 3 z rzędu zniszczyły mi się wierzby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysz, jak tam ogrodzenie? ;)

Piękna magnolia, uwielbiam magnolie. Tak żałuję że nie pozwolono nam wyciąć dęba. W sam raz miejsce na magnolię tam miałam. I plany legły.

Pokaż ją jak już pęknie (dużo ma pąków?)

ledwo kilka-to pierworódka z dwóch marnych patyczków nasadzona w zeszłym roku.Zdecydowanie nie wygląda jak ta na zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...