Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

U mnie NIC. Ani śliwa, ani wiśnia od Maryś, ani migdałek. Ten ostatni ma podejrzanie mało pąków. Może przemarzł??

Sliwa i wiśnia puszczają już listka, ale do kwitnienie do im bardzo daleko.

No i po raz 3 z rzędu zniszczyły mi się wierzby :(

 

migdałek może się korzenił w zeszłym sezonie.Mój też nie zachwyca ilością pąków(ale w sumie chyba 3 razy go przesadzałam w zeszłym roku)

Jakie wierzby, hakuro? Oj moja też ma krucho kruchutko, na jesien ją obrzezałam chyba za poźno i obawiam się, ze będzie miała problem z rozruchem, bo przyrosty nie zdążyły zdrewnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam 3 białe, ale jakoś się nie puszczają i jedną susan..., którą nie wiem za bardzo gdzie wsadzić....

 

ja dostałam nie dawno od meża gwieździstą-biała- ale krzaki za szybko to było pędzone na wiosne i mam juz gąszcz liści, za to podmrożonych i brzydkich, susanka jeszcze ma chwilę czasu, ale kosmosu nie będzie, za to Elżbieta zaskoczyła mnie jak bum cyk cyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w leroyu wyobraź sobie, ale widziałam dzisiaj tu:

http://funkie.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=178&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=1

zdziwiła mnie cena za badylek, ale mąż powiedział, ze mniej więcej tyle własnie kosztowała-tylko była chyba ciut mniejsza niż te 110-130 cm. Teraz może tyle ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy.

I wszystkie życzenia okazały się do spełnienia.

I aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności .

I niech symbol Boskiego odrodzenia był i dla nas celem do spełnienia.

 

Wesołych świąt życzy Arnika z rodziną.

 

http://pu.i.wp.pl/k,NDY5OTgxMjgsNDU0OTcxNTY=,f,Wycinane_jajka_059.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Kasiku, ale jak ta jedna żyje to jeszcze może z niej coś będzie. Najgorsze to jest własnie sadzenie pod okapem, za wąsko z reguły, zeby na wiosnę nie było strat. Ja sobie posadziłam rózaneczniki, ale też je muszę wykopać, bo jak urosną to pod okapem się juz nie schowają.Chyba zasieje tam trawe i wsadzę jakąś jedną ozdobną pod samą scianę i kamyki.To samo z drugiej strony domu

Kalo, Arniczko, Anko dziękuję za życzenia i również życzę wesołych rodzinnych Świąt Wielkanocnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co? chyba tylko my dwie rozprawiamy dzisiaj o zieleninie. To juz jest zboczenie.:rotfl:, ale lepiej takie niż inne.

Mi się Wielkanoc (oprócz Zmartwychwstania)kojarzy własnie z dłubaniem w ziemi zachwycaniem się zielenią w ramach relaksu, ale ponoć tak nie powinno. Nie lubię nasiadówek przy stole jak tu wszystko rośnie, pokazuje siłę do zycia i wolę walki o przetrwanie.Wolę cieszyć się przyrodą i tą jej zieloną nadzieją w to, że wszystko ma sens i Stwórca jest wielki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...