Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w pierwszej serii 1 zdjęcie to biała odętka wirginijska i różowa krwawnica

w trzeciej serii-mikołajek nadmorski-to niebieskie, dwa-dzwonek karpacki pełny-mam jeszcze niebieskie, trzy-żurawka i wrzosiec, ale nie opisany i jeszcze nie wiem dlaczego kwitnie teraz, a nie na wiosnę, choć w sumie mnie to cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszolku a to drzewko 1 zd/2 seria to katalpa?

 

tak to katalpa:)

 

Widzę, ze zdjęciami wywołałam dawno nie "gadane" dziewczyny. Miło mi:)

 

Dziękuję serdecznie. Efi jakiż tam dojrzały, zobaczysz co u Ciebie będzie w przyszłym roku za burza, a u mnie dalej będzie tak samo chabaziowo:)lyse pola jakby co też można ponasadzać badziewiem, nim krzaczory porosną:lol2:

 

Monia-to już wiem jaki chesz ogród:)

 

Wunia- kota chodzi własnyi ścieżkami, z reguły dalekimi od aparatu;)

Edytowane przez 78mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, rabaty to wytwór głównie z tego roku, tak więc spokojnie, taki efekt bardzo prosto osiągnąć, byle na tym nie przestać.:) Mi ciągle brakuje "zielonego szkieletu", tak więc jest trochę o d.upy strony;)

 

Rabaty nie są ograniczone, bo:

-łatwiej kontrolować trawę-co lubi wrastac w kostki i inne obudowy- jest narzędzie do robienia kantów angielskich-odcinasz ostro trawę, co wyłazi za obrys i gotowe. U mnie jeszcze trawa nie jest idealnie zagęszczona, toteż i kanty wyglądają trochę tak sobie

- łatwo w każdym momencie zmienić kształt, lub wielkość rabaty.U mnie z pewnością przesunie się wszystko do przodu i dojdzie pas niskich roślin opaskowych, tylko muszę mieć zrobione nawodnienie, bo inaczej ciężko to utrzymać w jako takiej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...