Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry :D

 

myszka, ale przygody od rana :o . Dobrze, że udało się to załatwić i córcia ma już cieplutko w domku :D

 

Ile taka siatka kosztuje za 1m ? Muszę chyba takie coś zrobić z tyłu działki, bo po bokach całe szczęście ogrodzenia (czytaj siatki :lol: ) już mamy, bo sąsiedzi zrobili. A z przodu zamierzam zrobić ogrodzenie z klinkieru, którym będzie częściowo wyłożona elewacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaufalam męzowi i pozwoliłam mu załatwiac, bo sie palil do tej siatki ze on zalatwi, ale tkneło mnie i zadzwonilam czy aby napewno powiedział gosciowi ze siatka ma byc prosta? I co? Nie no, bedzie miała takie trzy kolanka.

To ja sie zastanawiam czy to beda takie trzy kolanka czy takie trzy KOLANA, bo ja chce prostą. Dobrze ze o tym wspomniałam na forum, bo bym dopiero miała. W kazdym razie ma byc czarna, choc teraz jak widze szarą to tez jest ładna. Dobrze, ze facet nie jedzie wlasnie do nas z tym ogrodzeniem

 

To ma byc tak: za mb ogrodzenia z podmurówką- polfabrykat i robocizną chce 175 zeta, siatka ma 1,5 metra wysokosci, a całosc takiego ogrodzenia 175 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :D

 

myszka, ale przygody od rana :o . Dobrze, że udało się to załatwić i córcia ma już cieplutko w domku :D

 

Ile taka siatka kosztuje za 1m ? Muszę chyba takie coś zrobić z tyłu działki, bo po bokach całe szczęście ogrodzenia (czytaj siatki :lol: ) już mamy, bo sąsiedzi zrobili. A z przodu zamierzam zrobić ogrodzenie z klinkieru, którym będzie częściowo wyłożona elewacja :)

 

u mnie z przodu tez raczej bedzie grafitowy klinkier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja własnie chcę prosta bez kolan i szarą :D

Dwa boki mamy już ogrodzone przez sąsiada , więc zostaje nam jeden bok - docelowo chyba właśnie taki panel no i front.Zastanawiam się jeszcze co na ten front , więc tymczasowo pewnie tez pójdzie panel , a potem sobie coś wymyślimy.

To jak tylko tymczasowo panel to sie nie oplaca- chyba ze masz tyci front, no i zalezy jak "tymczasowo". Jesli tylko na etap budowy, to lepiej siatke badziewną rozciągnąc na słupkach, a slupki pewnie i tak wykorzystasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :D

 

myszka, ale przygody od rana :o . Dobrze, że udało się to załatwić i córcia ma już cieplutko w domku :D

 

Ile taka siatka kosztuje za 1m ? Muszę chyba takie coś zrobić z tyłu działki, bo po bokach całe szczęście ogrodzenia (czytaj siatki :lol: ) już mamy, bo sąsiedzi zrobili. A z przodu zamierzam zrobić ogrodzenie z klinkieru, którym będzie częściowo wyłożona elewacja :)

 

u mnie z przodu tez raczej bedzie grafitowy klinkier

ja się zastanawiam, czy przez 30 m ogrodzenia z ręcznie formowanej cegły klinkierowej nie pójdę z trobami :-? Chociaż trochę metrów na bramę i furtkę odejdzie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
u nas dookoła ocynkowana siatka na ocynkowanych słupkach (w dzienniku są zdjęcia) ... wyszło tego 110m. oczywiście na wylewce betonowej. Z przodu dajemy klinkierowe słupki grafitowe i system od Wiśniowskiego - ten najprostszy i brame automat też Wiśniowskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tyciego frontu - ponad 40 metrów.

To sobie machnę frontem siatkę , a bokiem panel.

niech mi to Małż poprzelicza :-?

to całkiem sporawo. Masz taką duzą działke, czy narozna?

 

działka ma 2136 metrów - mniej więcej 40 na 50.

 

Nie wiem czy to dużo - nie jest taka strasznie wielka :roll:

 

:o :o :o nie dużo?

 

hm.... moja ma 560 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tyciego frontu - ponad 40 metrów.

To sobie machnę frontem siatkę , a bokiem panel.

niech mi to Małż poprzelicza :-?

to całkiem sporawo. Masz taką duzą działke, czy narozna?

 

działka ma 2136 metrów - mniej więcej 40 na 50.

 

Nie wiem czy to dużo - nie jest taka strasznie wielka :roll:

 

:o :o :o nie dużo?

 

hm.... moja ma 560 :roll:

Ja sobie wyciełam 1957 metrów i całe szczescie tylko 8 metrów granica z drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sporo - ja małej nie mam (1600) ale mogłabym mieć więksiejszą :p

 

Panele są fajne, teraz żałuję że daliśmy siatkę, ale nie chcieliśmy żeby z różnych boków było różnie :roll:

 

Za to ja mam frontu tylko 6m więc na klinkier chociaż nie zbankrutuję :lol:

 

ja bede miala z kazdej strony co innego- normalnie sztukowane ogrodzenie - troche brtonu, troche siatki, troche panelu i troche klinkieru. Jakos to trzeba bedzie poobsadzac zeby było jako tako. Do rozpadającej sie siatki sąsiada albo do betonu drugiego sąsiada nie chcialo mi sie upodabnac. walnełam tylko kawałek betonu z tyłu - tą brzydsza jak to mawiają ludzie na wsi stroną do siebie i wszyscy sie dziwili ze nie chce miec "cegiełki" do srodka tak zeby ją podziwiac z domostwa. hihi. Ile sie musiałam natłumaczyc. Szczescie ze sąsiad ma tą "ładniejszą" stronę do siebie wiec mam gładki mur. Swój mur to ja sobie pomaluje na taki zacierany troche srebrzysty beton jak robią w loftach ze scianami i bedzie sie to ładnie komponowało z zielenią (mam nadzieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...