Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiecie co? zadziwil mnie tylko moj mąz który tak ochoczo powiedzialabym podjął tym razem temat...

 

Znaczy coś jest na rzeczy...?

Może Ty pierwsza głośno wypowiedziałaś Wasze wspólne wątpliwości, a może nie może patrzeć jak się męczysz w niepewności...? :roll:

Pisałam Ci... zawsze policz czas dojazdu do pracy w godzinach szczytu.

Trzymam kciuki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, dzieki. Przez te mordęge emocjonalną nie mialam czasu zajrzec nawet co u Was.

Patrzylam troche na wawer i michalowice. Nawet i cos by sie dalo, choc powiem Wam ze normalnie jak niektórzy rypną ceną za jakis badziew to szczeka opada w biały dzien.

Dobra jade po Małą moją kochaną.

Na mapie Polski Majka ciągle pokazuje Toruń. hmmm. ze niby tam mieszkamy. Wie gdzie babcia jedna i druga, a my oczywiscie w Toruniu - nie w Wawie ;). Swoją drogą piękne miasto ten Toruń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

no ja juz mam dosc przeprowadzek. chyba bym musiala upasc całkiem na głowe, zeby sie przeprowadzic znowu do obcego miasta, choc nigdy nie wiadomo :)

Jutro jest The-Day - dzien w którym klamka zapadnie czy sie budowac w Nadarzynie. Mam nadzieje ze skonczą sie moje konwulsje i niepewnosci. Przeciez po deszczu zawsze przychodzi słonce. Ide poczytac co tam u Was na budowach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

no ja juz mam dosc przeprowadzek. chyba bym musiala upasc całkiem na głowe, zeby sie przeprowadzic znowu do obcego miasta, choc nigdy nie wiadomo :)

Jutro jest The-Day - dzien w którym klamka zapadnie czy sie budowac w Nadarzynie. Mam nadzieje ze skonczą sie moje konwulsje i niepewnosci. Przeciez po deszczu zawsze przychodzi słonce. Ide poczytac co tam u Was na budowach

Mycha - jak nie będzie - będzie dobrze. Wszystko w życiu ma swój cel i sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego ze Maja znowu dostała zapalenia krtani to u nas jest dobrze dzisiaj. Pojezdzilismy, pozwiedzalismy i mozemy spokojnie zaczac budowe ;)

 

Kochani, standard domów na sprzedaz jest fatalny. Dzwonimy na dzialki to ludzie krzycza po 700 zeta z metra za dzialke 2300 metrów - to ok, ale dzialka ma17 metrów szerokosci (jak ja mam niby zmiescic parterówke?) 4 kilosy od jakiejkolwiek komunikacji, z latającymi samolotami nad głową. Ja dziekuje. Wiem ze pan sie pomylil z ta ceną, ale dlaczego o polowe? Ja nie szukam pola na kręgielnie.

Konkluzja taka, ze co z tego ze o polowe blizej do pracy jak i tak wszedzie tylko autem. Za ta kase co ludzie chca za te swoje ruderki to ja sobie bym chalupe odpieprzyla jak palac, tylko brak mi tej kasy... :roll:

E tam.

Jeszcze kupilismy nowe gazety i maz powiedzial ze on chce odkurzacz centralny i moze poś.

Zadania na dzis:

a) poczytac o poś-iu

b)poczytac o studniach

b) rozrysowac dokladnie okna, przygotowac do wyceny, jakis wątek okienny na fm?

 

Zatem do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...