Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Widziałam ten domek w realu i strasznie mi się spodobał, zwłaszcza ta wielka przestrzeń na poddaszu.

Troszkę się zawiodłam na salonie (myślałam że będzie większy ) alle rekompensata to kuchnia z jadalnią. Zawsze marzyłam o wielkim stole przy kuchni gdzie można normalnie w spokoju zjeść obiad a nie na kolanie jak mam teraz :(

Troszkę mi się też nie spodobała cena jaką usłyszałam za stan zamknięty, no ale tamci Państwo budowali dom za pomocą firmy i nic ich nie interesowało. Jam mam zdolnego męża i mam nadzieje że niektóre prace on wykona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m

jak tam namysły nad okienkami Myszko???

 

ja jeszcze ie byłam za dnia w pobliżu tego domku co miałam sfotografować.

 

oglądałam projekt Z77 w oryginale ... w sumie dopasowałabym tylko okna do jednej powtarzającej się szerokości tak jak pisałam wcześniej. Domek będzie bardzo ładnie wyglądał. Taki podział jak w oryginale na jedna połówkę mniejszą drugą większą w ogóle mi się osobiście nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie nie podobają te asymetryczne okna. Beda napewno symetryczne z jedną poprzeczną belką w górnej cxzesci okna. Jak juz bedzie wycena to Wam pokaze, bo teraz to jeszcze sie moze delikatnie pozmieniac. Okna bedą ciemny brąz (dąb bagienny albo brąz czekoladowy) i nie maja wyjscia jak tylko pasowac do antracytowej dachowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
Mi tez sie nie podobają te asymetryczne okna. Beda napewno symetryczne z jedną poprzeczną belką w górnej cxzesci okna. Jak juz bedzie wycena to Wam pokaze, bo teraz to jeszcze sie moze delikatnie pozmieniac. Okna bedą ciemny brąz (dąb bagienny albo brąz czekoladowy) i nie maja wyjscia jak tylko pasowac do antracytowej dachowki

 

będą pasowały!!

 

nam Pani Architekt zaproponowała do naszej antracytowej:

 

szare

ciemne szare

białe

złoty dąb (którego nie lubi - ale pasuje i my wybraliśmy)

dąb bagienny

 

więc Wasz wybór jest dobry!!! będzie bardzo ładnie. Ja nie wybrałam dębu bagiennego ponieważ akurat w tej firmie, w której zamawialismy okna okleina była taka troszkę za czarna i trudno było dopasować bramę a ze złotym dębem nie było pod tym wzgledem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...