Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

kurczak, słabo widac, spróbuje pobrac wycinek:

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/SYCiK6ht9zI/AAAAAAAABhs/xFXM8iQsdfk/s512/aneks%20sypialniany.JPG

 

Wyszla sypialnia, garderoba i łazienka, małe (6 metrow gospodarcze w garazu) i kibelek dzienny zwany przez mojego tescia pieszczotliwie publicznym :)

 

Ja sobie coś takiego wymyśliłam

 

http://images32.fotosik.pl/446/7178de0332fce778.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ilona sobie fajnie garderobe wymysliła, a ja pociągnełam dalej:

http://lh3.ggpht.com/_81jLH965IWA/SYC8MU2lrrI/AAAAAAAABjs/V_1z8ojNZ3M/s512/aneks%20sypialnia%20ma%C5%82pa%20mysz.JPG

 

Moze to bedzie dobre rozwiązanie?

 

Ale ten twój pomysł wejście do łazienki z garderoby jest całkiem niezły :)

Mniej drzwi w sypialni i zawsze jak ktoś wcześniej wstanie to nie będzie przeszkadzał tak bardzo drugiej osobie :)

No i zastanawiam się czy nie zrobić sobie takiej dużej łazienki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusze Cie jeszcze troche Ilonka, pokusze i zmiękniesz. I tak wspolnymi silami dojdziemy do ostatecznej wersji.

 

Przejscie do lazienki przez garderobe ma wiecej plusów:

tak jak mowisz mniej drzwi mniej chaosu w pokoju. Nikt nikogo nie budzi i nie tłucze sie nad głową i nie pastwi jak wstanie wczesniej

dalej, to co ja wymysliłam jeszcze: - jak wychodzisz z wanny to od razu lecisz do szafy a nie kręcisz sie w neglizu po sypialni próbując uzyskac odpowiedz na pytanie: co ja na siebie włoże. (teraz mam taką ekspozycje okienną, ze notorycznie po wyjsciu z lazienki albo musze przybrac pozycje przykurczu, albo czołgac sie do komody bo zapominam wczesniej o zasłonięciu okien)

moj mąz wymyslił, ze jakby złodziej juz wszedl to by nie weidzial gdzie dalej i jak wejsc czy wejsc gdziekolwiek dalej.

 

Ilona a jaką planowałas szerokośc tej garderoby? bo jest jakby taka troche mniejsza niz moja, ale zostaje w pokoju wolna sciana na "cos".

Jak mi sie uda wykroic z pokoju taką garderobe, to zlikwiduje swoją i :

a:

powieksze pmieszczenie w garazu

b- wykopie z garazu piec co i wstawie go do kibla dziennego za jakąś scianke i bedzie w domu (zeby zajrzec i skontrolowac bedzie jak znalazł, a nie bedzie sie tez szwendał po pralni np, gdzie sie suszą ubrania). Reku walne na strych nad kuchnie i nie bedzie ewentualnego hałasu w sypialniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

Myszko a może coś takiego???

 

tylko położenie ścianki do przedyskutowania aby łóżko wam sięmieściło

 

te zielone to drzwi przesuwane do garderoby a z garderoby macie wejscie do łazienki

 

ale namieszłam ... :oops:

 

http://img204.imageshack.us/img204/3773/anekssypialniany1zp4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o garderobę to powinno mi wyjść tak ok. 5m2 to znaczy 1,5 x 3,33 ale to tak na oko. :-? Muszę troszkę w autokodzie popracować i wszystko będę wiedzieć ale troszkę brak czasu ostatnio :(

Wiem, wiem ze jest dużo plusów połączenia garderoby z łazienką i dlatego tak chyba zrobię :D

 

Jak mi sie uda wykroic z pokoju taką garderobe, to zlikwiduje swoją i :

a:

powieksze pmieszczenie w garazu

b- wykopie z garazu piec co i wstawie go do kibla dziennego za jakąś scianke i bedzie w domu (zeby zajrzec i skontrolowac bedzie jak znalazł, a nie bedzie sie tez szwendał po pralni np, gdzie sie suszą ubrania). Reku walne na strych nad kuchnie i nie bedzie ewentualnego hałasu w sypialniach

 

Powiększyć pomieszczenie jak najbardziej tak, ale pieca nie wstawiała bym do łazienki, za dużo miejsca zajmie. No chyba że to będzie mały jakiś piecyk. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Powiększyć pomieszczenie jak najbardziej tak, ale pieca nie wstawiała bym do łazienki, za dużo miejsca zajmie. No chyba że to będzie mały jakiś piecyk. :)

 

i jeszcze jedno....

 

ja przy piecu mam czujke na ulatniający się gaz.... ja jeśli bym tylko mogła to za żadne skarby bym pieca do łazeinki nie wstawiała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie chce wstawiac pieca do łazienki w sypialni. Chce go wstawic tylko do tego malego kibelka w czesci dziennej. Oczywiscie czujki i tak bedą.

Kiedys chcialam piec wrzucic do zamknietego pomieszczenia w garazu, ale teraz nie wiem czy to dobre rozwiązanie bo nie mam domu połączonego z garazem,a pozatym nie ma kontroli nad nim bo sie tam nie bedzie chodzic. A ostatni smuteczek jest o to ze szkoda mi 6 metrowego pomieszczenia na sam piec, no bo juz wiecej nic tam i tak sie nie powinno napychac, zwłaszcza łatwopalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Powiększyć pomieszczenie jak najbardziej tak, ale pieca nie wstawiała bym do łazienki, za dużo miejsca zajmie. No chyba że to będzie mały jakiś piecyk. :)

 

i jeszcze jedno....

 

ja przy piecu mam czujke na ulatniający się gaz.... ja jeśli bym tylko mogła to za żadne skarby bym pieca do łazeinki nie wstawiała :roll:

 

Ale chyba dobrze mieć taką czujkę nawet gdy piec jest w pomieszczeniu gospodarczym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Powiększyć pomieszczenie jak najbardziej tak, ale pieca nie wstawiała bym do łazienki, za dużo miejsca zajmie. No chyba że to będzie mały jakiś piecyk. :)

 

i jeszcze jedno....

 

ja przy piecu mam czujke na ulatniający się gaz.... ja jeśli bym tylko mogła to za żadne skarby bym pieca do łazeinki nie wstawiała :roll:

 

Ale chyba dobrze mieć taką czujkę nawet gdy piec jest w pomieszczeniu gospodarczym?

 

ja bym rzekła, że obowiązkowo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Powiększyć pomieszczenie jak najbardziej tak, ale pieca nie wstawiała bym do łazienki, za dużo miejsca zajmie. No chyba że to będzie mały jakiś piecyk. :)

 

i jeszcze jedno....

 

ja przy piecu mam czujke na ulatniający się gaz.... ja jeśli bym tylko mogła to za żadne skarby bym pieca do łazeinki nie wstawiała :roll:

 

Ale chyba dobrze mieć taką czujkę nawet gdy piec jest w pomieszczeniu gospodarczym?

 

ja bym rzekła, że obowiązkowo :roll:

 

 

nioooo tez sie zgadzam

 

Musze jeszcze to porzadnie rozpracowac, zeby potem na "zywo" nie kombinowca, bo z tego nic dobrego nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko a nie możesz zrobić przejścia z przedsionka do garażu ? Przecież to strasznie ułatwi ci życie. Wyobraź sobie ulewę a ty musisz wyjść z garażu aby wejść do domu i jeszcze do tego masz pełne sitki zakupów. Dla mnie to był by koszmar. :( Trzeba sobie ułatwiać życie a nie komplikować. :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest jeszcze pozniej, dziecie mnie molestuje i chce sie bawic.

Ale rzuce cos:

na pierwszym rzucie odrazu widac jak namotałam. no i widac mały kibel ze scianką na ewentualny piecyk gazowy. Wyzej garderoba, krzywa sciana w sypialni i łazienka. jedne z drziw będą przesuwne, albo składane

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/SYHySOtblZI/AAAAAAAABl0/3LEuHdCi-jM/s720/aneks%20syp2.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_81jLH965IWA/SYHxgpM6v7I/AAAAAAAABlE/tj1l0V6FR9o/s720/aneks4.JPG

 

albo tak: inne ustawienie łóżka

http://lh4.ggpht.com/_81jLH965IWA/SYHxwvG8WUI/AAAAAAAABlM/CmnRorHWHbA/s720/aneks%20syp1.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_81jLH965IWA/SYHx_cTJviI/AAAAAAAABls/EDueErtO7rQ/s720/aneks%20syp3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...