Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

co do elewacji to tworcze myslenie trwa ;-) Na poczatku mialo byc tak jak na zdjeciu guliwerka 1g na stronie dominanty ale teraz mam inna wizje tyle ze jeszcze nie do konca dopracowana. Na pewno cokol na dole bedzie ciemny jak dach, parapety tez a sciany jasne cos w rodzaju tego koloru co na jaskolkach mamy (to jest taki baaaaaardzo jasny zolty ktory zalezy jak sie patrzy roznie wyglada- czasem bialo czasem zoltawo czasem kremowo) w kazdym razie elewacja jasna i wlasnie mysle nad jakimis detalami "ozdobnikami" ciemniejszymi w formie jakichs pasow lub czegos. Dokladnie jeszce nie wiem....zobaczymy na wiosne ;-) co z tego wyjdzie.

Schody, taras, podjazd bedzie najpawdopodobniej z gostki granitowej lub jakiejs innej tyle ze tez w kolorze ciemno szarym. Mial byc taras z drewna- ale zmienilismy zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ,

my na poczatku tez myslelismy o kolorystyce takie jak w projekcie ale im wiecej myslismy tym wiecej zmieniamy zdanie :)

Co prawda przed nami jeszcze daleka droga... bo dopiero zaczelismy ale wizje mamy przerozne :)

A to okna - czy biale czy brazowe

A to dach - czarny czy jasno rudy/miedziany itd

Tarasy tez chcielismy drewniane ale ze wzgledu na praktycznosc beda wlasnie z jakiejs kostki.

Wiemy, ze na pewno elewacja bedzie wlasnie jasna, lekka wanilia, jasna kawa, jasny bez czy cos w tym stylu no i poki co trzymamy sie zdania ze dachowka ciemna czarna/antracyt bedzie chyba najbardziej odpowiednia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

mam pytanie zdecydowanie nie dotyczace budowania domow- moze glupiutkie - choc podobno nie ma glupich pytan ;)

Moze mi ktos powiedziec jak zrobic w dzienniku druga strone?? juz mam taka dluuuuga pierwsza i nie wiem jak zrobic zeby sie przenioslo na druga. pewnie gdzies pisze ale nie mam czasu szukac - licze ze ktos mi powie i unikne szperania po necie. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zdjecia sa na biezaco wiec nic nowego procz kominka nie ma.....znaczy skonczyl sie robic sufit w salonie - nie ma juz dziur. Troche kamieni na wjazd dzis przywiezli i w sumie tyle. Od jutra przychodzi dalej Pan od plyt kartonowo gipsowych i bedzie montowal moje "wymysly" - nisze w scianie w salonie i takie tam inne w kibelkach miedzy innymi. Rozgladamy sie za kostka na schody, za drzwiami wejsciowymi i cala reszta Tylko jakos dnia brakuje....

jak tylko bedzi cos warte umieszczenia pstrykne fotki.

tez sledze Wasz dziennik. Powodzenia przy pracach

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o :o :o ....nie mam słów!!!jeszcze tak pieknej lokalizacji domu nie widziałam jak żyję!!!domek też się pięknie komponuje! :roll: trochę żałuję że trafiłam na Wasz dziennik,bo do tej pory uważałam że moja działeczka jest najpiekniejsza na swiecie :wink: :) ,teraz już wiem że ma numer 2 :lol: ( i jest to dośc zawyżona lokata,ale to ze wzgędów emocjonalnych :wink: ),napiszę coś jeszcze jak tylko pozbieram tzw szczene :wink: ...to jest niemożliwe,może sobie wmówię że te widoki to tylko dobra obróbka w fotoszopie:)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...