Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G - komentarze


Recommended Posts

:D ...od wczoraj jestem w lekkim stanie szoku,próbuje znaleźć jakieś minusy mieszkania w domku z takim widokiem,żeby znów uznać moją działke za nr1 ,myślałam,myslałam ...i nic nie wymyśliłam :lol: :wink: ,ale ja jeszcze na pewno znajdę haka :wink:

Dziękuję za odwiedziny w moich skromnych progach!Co do kanapy to miałam wątpliwosci czy jest wygodna,ale skoro sprawdziliście to już nawet innych nie szukam ,bo jest super i pozostawia wiele opcji zestawienia...no i muszę się przyznać że strasznie podoba mi się Wasz kominek(wolałabym znaleźć cos co mi się u Was NIEpodoba) ale powoli tracę nadzieję :wink:

będe wdzieczna za wszelakie info co do kominka

Pozdrawiam serdecznie (i mimo zazdrości :oops: :wink:) trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej Taszana

 

gdybysmy sie wdaly w dyskusje to na pewno kilka minusow bym Ci podala ;-) i Twoja dzialka wspiela by sie w gore ;-) (ewentalnie bylby remis ;-) )Wiesz zawsze sa zle i dobre strony.

Ewentualnie za jakis czas mozemy Ci sprzedac ten domek ;-)

 

Co do kominka to wklad - sparke varm. Kupilismy go przez internet o ile nie pomylilam strony to z http://www.kominki.net

Obudowe tez zaczerpnelismy z tej strony tyle ze troszke pozmienialismy bo takiej identycznej nie bylo. A wykonawstwo miejscowej firmy "kominkowej" Dolem w posadzce mamy doprowadzony doplyw powietrza z zewnatrz (tak nam doradzili). Koszt razem z wkladem 11500 buuuuuu

Jelsli masz jeszcze jakies pytania pisz smialo! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się cieplutko!

Dzięki ,dzięki dzięki!fajna stronka,znalazłam na niej swój zdecydowany NR 1!!!wśród wkładów kominkowych i właściwie już moge się wprowadzać do tego mojego Matrixa jaskołkowego :lol: :wink:

...!!!i znalazłam wielki minus mieszkania w Waszym domku.Mianowicie gdyby co dzień budził mnie zachwyt że mieszkam w tak cudownym miejscu i nawet jakbym gdzieś w natłoku codzinnych obowiązków zapomniała na chwilkę jakie mam widoki to tylko jeden look w okno by mi o tym przypomniał to bym się wykończyła,serce by mi wysiadło,poza tym nigdzie bym nie wychodziła z takiego domu,ani do znajomych (oni by siedzieli u nas),ani na wakacje(bo po co-na wakacje jeździ się by podziwiać piękne widoki a ja bym miała takowe za oknem) więc ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle - minus jak najbardziej realny ;)

powiem Ci jeszcze jeden - wiatr. jak halny wieje (co ostatnio mialo miejsce) to juz jest mniej przyjemnie - znaczy w srodku za oknem ok ale na zewnatrz... mozna z wiatrem w dol poszybowac prosto do centrum miasta ;)

Co do przebywania znajomych u nas - zgadzam sie w 100% wszyscy twierdza ze na wakacje do nas na taras przyjada ;)

 

Ciesze sie ze pomoglam w sprawie kominka ;) Zycze powodzenia i pogody przy budowaniu. Bede do Was zagladac Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Pięknie się Wasz domek rozwija, podglądam sobie i podpatruję od czasu do czasu :)

 

My mamy Guliwerka w lustrzanym odbiciu, na razie stan surowy otwarty. Baaardzo mi się podoba Wasz kominek, wygląda dyskretnie i z klasą. A tak przy okazji, mam wrażenie, że nasz komin bardziej "wystaje" ze ściany ze ściany salonu niż u Was :roll:

 

Pozdrwienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas komin w salonie nie wystawal-sciana byla plaska przed dolozeniem kominka. Zmienilismy troszke w projekcie poniewaz wydawalo nam sie ze jesli zostawimy tak jak projekt pokazuje to po dolozeniu kominka za duzo bedzie zajmowal miejsca. Z gory wiedzielismy ze taki kominek bedziemy montowac (w projekcie kominek jest dostawiony po prawej stronie komina(stojac do niego przodem) i odchudzilismy komin na dole o trzy przewody wentylacyjne ktore w praktyce potrzebne sa dopiero od pietra (garderoba i dwie gorne lazienki) W ten sposob udalo nam sie uniknac wystajacego komina w salonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...