Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Sliczne sa te kafle, przetestuj czy plamy nie zostaja na nich, bo tyle sie naczytalam, ze zrezygnowalam z nich. Ten gres od poczatku nam sie podobal, po prostu wyglada rewelacyjnie! A z jakiej firmy to zamawialiscie? Juz nie moge doczekac sie efektu koncowego! No i lazienki :)

To ukladajcie sobie ladnie - czekam na efekty :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czytałam ale..... wszystko jest ok jesli na poczatku zrobisz z nimi to co trzeba czyli trzeba je wyczyscic proszkiem do mycia kuchenek na sucho przed kladzieniem na podloge a po polozeniu jest taki specjalny impregnat ktorym trzeba porzadnie natrzec kafle i ma byc wszystko ok ;) ( tak mowili w sklepie) ...... zobaczymy

 

 

 

http://www.hgpolska.pl/component/option,com_produkty/Itemid,78/catid,2/id,11/grupa,plytki-ceramiczne/produkt,hg-ochrona-przed-plamami-250ml/

dokładnie ten srodek zaproponowano nam na poczatek do wypolerowania plytek po polozeniu.

 

A co do firmy.... to nie wiem. Sprawdzałam na fakturze teraz - ale ucięte jest (nie zmiescilo sie w tabelce) jest tylko - gres szkliwony i jakies symbole- ktore tez sa uciete. Kupowalismy w Max-flizie w Krakowie.

Tyle sie tego naogladalam ze juz nie pamietam jakie to byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mamy poczatki kibelka zebrano - podloga dokładniej. Ale niestety bez zdjęc. Może jutro.

Ale chyba wybrałam płytki do łazienki przy sypialni bedzie to Frida-cersanitu. Nawet juz rozrysowalam i chyba mi sie podoba - musze sie z tym przespac no i podzielic wizualizacja z mezem ;). Tyle ze wykorzystam tylko brazowe i ecru oraz dekory duze i listwy z falą.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no :) nabiera to wyglądu powoli.

 

my już też wybraliśmy płytki, i tak:

zebrano będzie w kuchni. wiastołap dustin z paradyża. wc na dole opoczno organza, łazienka na górze opoczno linero. salon prawdopodobnie nowa gala- orientale. lazienka małżeńska - opoczno arenisca.

 

z innych spraw to powiem, że mamy już meble w kuchni, a kuchnia nie ruszona wogóle :) ale tak to bywa.

 

a naraize robie poddasze :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ze na takim etapie juz sie zdecydowaliscie na plytki co gdzie i jakie.....my jakos nie moglismy ;)

 

Jak widac powolutku przybywa plytek. okolo srody przyjada plytki do lazienki przy sypialni, do duzej juz sa ale nie ma wanny jeszcze wiec chyba na razie sie Panowie wstrzymaja z duza lazienka. Mam nadzieje ze zejdzie im do srody na dole ( w sumie nie wiem co by tyle mieli robic...ale tym razem byloby mi na reke bo jak wspomnialam nastepne plytki dotra w srode - no moze wtorek)

 

A co do kuchni....to robi sie. Licze ze poczatkiem marca bedzie sie juz skladac Strasznie jestem ciekawa jak wyjdzie.... bo plan jest taki ze blat bedzie za razem parapetem, wszystko w calosci i dodatkowo na wprost okna bedzie sie zamieniac w stół.... nie wiem jak to opisac......zobaczymy. Kolory - ciemny braz i biel lub krem (czekam na próbki)

Miedzy meblami w kuchni nie bedzie plytek tylko...... chyba szyba matowa.

Teraz zamierzam myslec nad farbami na dole.

a no i na 14 lutego drzwi sa zaplanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz mamy wszystkie kafle kupione. (pomijajac garaz - to na wiosne)Czekam tylko na dostawe tych do wiatrolapu. Mam juz wybrane panele na dół i do pokoju nad garazem chcialam jutro kupic ale ..zasypalo nas i chyba nikt wiekszym samochodem pod dom nie odwazy sie zajechac ...wiec poczekam tydzien z nadzieja ze juz przestanie padac.... a za rok jesli klimat wyraznie sie nie ociepli trzeba zainwestowac w jakis fajny sprzet do odsniezania ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj - jesli chodzi o panele - jak je bedziecie laczyc z gresem? Bo pytalam roznych wykonawcow i kazdy upiera sie nad zwykla listwa. Jeden nasz znajomy mowi, ze najlepiej polaczyc to korkiem.... ale pytalam naszego budowlanca i jeszcze jednego co kladzie kafleki i upieraja sie przy listwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...