Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iść do komunii czy nie iść....


jarkotowa

Recommended Posts

8)

 

To trza było tę mordkę ;-) rzucić bliżej okolicy osiedlowego stosika :-) Bo rzeczywiście posądziłam Cię o manierę często spotykaną na forach internetowych - kreowania się na męczennika ;-)

 

Co pokazuje, jak łatwo się pomylić, jeśli porozumiewamy się tylko za pomocą tekstu ...

 

Nie, ale serio, już jestem trochę zmęczona tematem i szczerze mówiąc tylko patrzę jak sie z niego wykręcić ;-) . W real timie jednak inaczej się gada, to nie są proste tematy i trzeba sie otworzyć na drugiego człowieka, już nie wspominając o tym, że tego rodzaju komunikacja po prostu wymusza pewien poziom uprzejmości...

 

Mam propozycję - zachowajmy neutralnośc światopoglądową i przejdźmy do innych wątków. Co do pryncypiów, ani ja ani Ty nie jesteśmy w stanie się nawzajem przekonać - zresztą nie to było moim celem, starałam sie po prostu pokazać, że będąc w jakimś kościele można samodzielnie myśleć, bo nie wszystko zostało opisane i nie wszystkie decyzje ktoś podejmie za człowieka.

Kościół ma kupę wad, ale podobnie jest z ojczyzną - nie wypiszę się ani z jednego ani z drugiego, natomiast staram się poprawić, co się da.

 

Ufff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Last Riczku,mój ostatni cytat nie odnosił się do tematu tego wątku, a tematu wątku poprzedniego, gdzie usiłowałem powiedzieć co ja myslę o pokemonach. Wydaje mi się, ze wreszcie znalazł się gość, który to wyłożył w jednym zdaniu.

Odkop to drzewo w lesie, bo nie mogę znaleźć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...