Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam po zmianach na dole tak:

http://images49.fotosik.pl/40/01839671ae0eda34m.jpg

 

i teraz od schodów do ściany i wyjścia na taras mam chyba 1,2m.. wyjście na taras jest dokładnie vis avis wejścia do domu..przelot..

jeśli otwierane to tylko na zewnątrz..zmieszczą się do słupów..

albo rozsuwane..takie widzę oczami wyobraźni..ale nigdy tak nie miałam i nie wiem jak się spisują w życiu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można i jeśli nie jest za późno: nie rezygnuj z wyjścia na taras przy kuchni! Potwornie upierdliwe jest bieganie przez cały salon z filiżanką kawy na przykład. Sprawdziłam w dwóch domach: jeden ma wyjście przy kuchni, drugi nie ... ja tam nigdy całej kawy nie doniosłam w tym drugim :wink:

Wiem za to jak się mają drzwi otwierane na zewnątrz i jestem za!! O rzosuwanych nic nie mogę powiedzieć. Z tego co pamiętam Agduś ma rozsuwane, zapytaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, czyli jednak okna Cię przywiodły do mnie :wink:

Zgłaszam się, że nadrobiłam dziennik i komentarze, teraz jestem na bieżąco i chętnie do Was przysiądę się przy ognisku. Uwielbiam ogień, mogę patrzeć w niego godzinami.

Nie mogę przemilczeć i muszę złożyć słowa uznania. Masz piękne otoczenie wokół dworku, przecudne. Jestem bardzo ciekawa Twoich wizji i pomysłów na wykończenie domu, na pewno będą super.

Drzwi wejściowe bardzo mi sie podobają.

Powiem Tobie, że zazdroszczę możliwości "budowania wspólnie z budowlańcami", och ja od pół roku juz najchetniej kopałambym, robiła cokolwiek, tylko my nawet nie mamy pozwolenia i mój kochany Guzman mnie ciągle powstrzymuje, a ja jestem w gorącej wodzie kąpana... A poza tym praca, dzieci, lekcje;). Więc jak przyjdzie co do czego to pewnie nie będę miała czasu.

I podziwiam Twój spokój, nawet jak czyta się dziennik i komentarze to wyczuwa się w Tobie ciepło i ten klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...