Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć pracy. Rozmawiałem z szefem bobów i powiedział mi, że nie ma pojęcia czy to 7 czy 10. Powiedział jednak, że jedna fala i że kładzie ją już któryś raz i jest z niej bardzo zadowolony. Nie ma mankamentów, duże wpusty i tym podobne. Użył nawet zdania, że od biedy to i po tym biegać się da :)

To tyle. Jak nie masz daleko, to zapraszam. Przyjrzycie się z bliska.

Pozdrawiam i powodzenia w dalszych zmaganiach z budową:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Piateczka

 

wkleilas plan domu, z planowamymi zmianami,

napisz jakies sa twoje priorytety to moze bede w stanie cos podpowiedziec,

ale raczej jest to subiektywne i zalezy od osobistych preferencji.

 

Spojrz na plan naszego domu, my chcielismy jak najwiecej otwartej przestrzeni, stad tak a nie inaczej. Ja tez byl ci doradzal powycinac te male scianki, ale najpierw dobrze sie zastanow co chcesz, rozumiem ze jeszcze nie macie scianek dzialowych wewnatrz.

 

jednym ze sposobow przeprojekotwania jest narysowanie ciagow komunikacyjnych, tam gdzie bedzie sie chodzilo najczesciej. Tak nam doradzil nasz architekt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział jednak, że jedna fala i że kładzie ją już któryś raz i jest z niej bardzo zadowolony. Nie ma mankamentów, duże wpusty i tym podobne. Użył nawet zdania, że od biedy to i po tym biegać się da :)

 

Bardzo dziękuję Dobry czlowieku :D za dobre slowo :D

taka nam się podoba..a im twardsza tym lepiej..tarcz ekipa tylko dużo więcej zużywa..

dzięki i pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazu..nie wiele co mam z dokładnymi wymiarami..potem napiszę..

generalnie to chciałabym mieć jak jest i przestronnie na codzień, ale jak tu w razie co zasuwać kuchnię..?

bywa u mnie dużo ludzi, a jak dojdą znajomi dzieci i beda chcieli w kuchni siedzieć?..

i chciałabym mieć taką i nie inną lazurowa całą ścianę..a ta z oknami odpada..

i im dlużej myślę, to może zostawić jak jest , tylko zlew dać gdzie zmywarka ..

martwi mnie, że tak sobie zaplanowałam, że nie mam blatu do odkladania przy lodówce.. wklejając tamten rys. myslałam wtedy o wyspie ruchomej..ale jej nie pokazałam ..i w ogole cos nie umiem podjąć decyzji :-?

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Piateczka

 

wkleilas plan domu, z planowamymi zmianami,

napisz jakies sa twoje priorytety to moze bede w stanie cos podpowiedziec,

ale raczej jest to subiektywne i zalezy od osobistych preferencji.

 

Spojrz na plan naszego domu, my chcielismy jak najwiecej otwartej przestrzeni, stad tak a nie inaczej. Ja tez byl ci doradzal powycinac te male scianki, ale najpierw dobrze sie zastanow co chcesz, rozumiem ze jeszcze nie macie scianek dzialowych wewnatrz.

 

jednym ze sposobow przeprojekotwania jest narysowanie ciagow komunikacyjnych, tam gdzie bedzie sie chodzilo najczesciej. Tak nam doradzil nasz architekt.

Pozdrawiam

 

milo Cie widziec Dominium :D jak twoj dworek i staw?

dzieki za sugestie ..później powklejam ciągi komunikacyjne..a co do ścianek..to ja juz mam wszystkie postawione..

chyba,że dojdzie coś do oparcia drzwi przesuwanch do kuchni..na rysunku te poprzekreslane już w ogole nie istnieją..

co do priorytetów..to mam tak jak chcę..musze to tylko przemyśleć i dopracować :) ważne są dla nas takie:

jaki jest widok zza lazurowego stołu, będzie on często wysuwany na maxa w głąb salonu dla ok. 20 osób..

będzie to w zasadzie jedyny stól do posiłków ..i jaki widok z kanap przy kominku z jednej i drugiej strony i schodząc ze schodów..

 

pozdrawiam, dobrego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym typie, ale nie tak..

spójrzcie tylko na tę ścianę ..nie na stół i nie na sufit..

tylko takie mniej więcej przesuwane 2 szyby za 3cią stałą i od wysokosci blatu po sufit..zwykły dawny kredens..tylko w rozmiarze max..kolor wolałabym cieplejszy..i nie prześwitujacy..ewentualnie ubrać je w grubsze ramy na podobe jak tu; i pośrodku na 1planie okap..

http://www.sggprivalite.com/images/indexloop/indexloop_big_003.jpg

 

http://www.sggprivalite.com/images/applicref/ecrans/collect_off.jpg

 

te szyby są akurat zmyślne, bo moga być przezroczyste lub nie..to my ustalamy światłem..ze stronki http://www.sggprivalite.com/- ale ja do tych się nie przymierzam.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dorciu :D

Heh rozmarzyłam się o hiszpańskim tarasie-pomoście...

 

:Du mnie? to chyba daleka wizja :) musiałabym chyba do akiejś mafffi sie zapisać :roll:

mam taką zwykłą sciółke leśną..po niej będę stapać :D taką w końcu chciałam :D

 

dobrego piateczku :)

 

zawsze możesz rzucić fototapetę z pięknym tarasem widokowym....

taniej wyjdzie :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.fototapety.com.pl/catalog/images/fototapety/8101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj Guzmanko, jeszcze nie wizualizuję, Piąteczka się broni jak diabel przed święconą wodą :-?

 

Tutaj też zostawiam ogłoszenie (mojej własnej produkcji)

Słuchajcie, zajrzyjcie tutaj http://forum.muratordom.pl/post3093953.htm#3093953 i może będziecie w stanie coś dorzucić :D Jamles jest świetnym facetem (Ci, którzy u mnie bywają mieli okazję trochę Go poznać) i zasługuje na uwagę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D cześć..wrociłam..zmarzlam..robilismy drzwi wejściowe..miała byc wiosna, a tu zima..

u nas od jutra ruch na budowie..okna..ochrona..hydraulik..

zbijałam prowizoryczne skrzydła drzwi, z desek szalunkowych

a męska Piątka zrobili i wpasowali futrynę..

padał piekny gruby snieg..przyszły do nas na chwilę sarny..

a dzis stałam i truptałam w miejscu jak moi je osadzali..

podaj..przynieś i potrzymaj..ale satysfakcje mam i wstepna próbke do prawdziwych drzwi..

przez moment pożałowałam, że mam tyle okien w domu..wygwizdów i ziąb straszny..

 

..A tu u mnie taka akcja? dzięki.. Mniam truskawki, jak mietowe ogonki

i słynna projektantka chce wymiary :D

a ja nie mam naniesionych.. :oops: moment..chwila..musze do corela chyba usiąść..albo szybciej zdjecie zwykle..

a to granatowe, to tak..to okno..

 

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...