Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry! :D

 

Kominki fajn e, ale nie dla mnie byłoby takie nowoczesne wnętrze - ja z krwi i kości tradycjonalistka jestem. :wink:

Ale ten drugi kominek bardzo ciekawą formę ma.

 

Boże, jak w tej Australii strasznie wszystko się pali... :o :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko, okna są przecudowne!!!

Dom stoi jakby po środku lasu, a okna niedzielone będą wyglądały od środka jak obrazy przedstawiające fragmenty tego lasu :D Już to wszystko widzę oczami wyobraźni...

Hydraulicy też wydaje mi się, że szybko się uwinęli - zresztą na tym się nie znam...

ale okna - cudne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :) jakie straszy..? to nie Uroczysko :D chociaż ekipa ta sama..

Agdus pozytywne treści moze mi tu doda :D

wdziekiem słowaa moje piórka przyozdobi :)

u mnie to sie trzeba tego lisa bać 8)

 

ja w ogóle nie mam coś powiadomień :-?

 

:D od dzis myśle elektrycznie..chodzę i patrzę na wszystko pod katem gdzie chcę swiatlo i gniazdko itp..

na forumie potem poszukam.. a..wsparcie też mi potrzebne.. :wink:

dobrego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od dzis myśle elektrycznie..chodzę i patrzę na wszystko pod katem gdzie chcę swiatlo i gniazdko itp..

na forumie potem poszukam.. a..wsparcie też mi potrzebne.. :wink: ....

mnie też to niedługo czeka, nie jest to najprzyjemniejsza robota, bo myśli się kotłują ;)....

 

planujesz jakieś sufity podwieszane i lampki w nich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, chciałabym (takim pasem jak podłoga) trochę nad stolem w jadalni.. :roll:

tak by była wersja rozproszonej ciepłej smugi światła miedzy tymi warstwami sufitu i lampy dobrze oswietlajacej stół.. ale u mnie stół bedzie mocno rozsuwany i przenoszony pewnie..

lampy w tym stylu mi sie podobają: pierwsze z brzegu zdjecie :)

http://arch.blox.pl/resource/9_wloskie_kuchnie_jasna_kuchnia_wyspa_kuchanna.jpg

 

nie chce dużo halogenów czy lampek led..

kuchnia, u mnie bez górnych szafek też wymaga przemyślanego oswietlenia :roll: zwłaszcza na tej lazurowej ścianie..

poza tym wszedzie i tak będę mieć sporo światełek do obrazów..to też daje klimat..

 

a mysli się kotłują :D nie lubię kabli na wierzchu, a potem pewnie sie cos okaże inaczej w praktyce.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko, dziękuję Ci tą stronkę!!!! Jesteś boska :o :o :o :o

Powinnam po Pią/ętkach Cię całować :lol:

Wszystko mi tam się podoba, tylko szkoda że pewnie kupę kasy kosztuje...

 

ale ja to sobie jednak meble z zagranicy przywiozę, najwyżej przemaluję, bo ostatnio biel/ecru mi w głowie... a mój mężulek jak wrócił to mógł mi chociaż nie mówić, że takie piękne rzeźbione witryny i komody były i komplet do ogrodu z grillem gazowym a on nie miał w co wziąć :evil: :evil: :evil: :evil: a tak już bym wiosennego grilla urządziła w lesie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się, nie da rady wszystkiego naraz..powoli..

poza tym mozesz jeszcze zmienić 5 razy koncepcję :D :D

a dlaczego z zagranicy? lepsze są?

 

ja narazie mam zwykłe plastiki do siedzenia, w zeszlym roku kupiłam w wegierskim sklepie spory kociołek na bogracz,

nad ognisko i zwykłego grilla.. :D po pracy smakuje wszystko, byle bez kwasów i w dobrym towarzystwie :)

 

a stronek z wizualizacjami to jest sporo..np:

http://decolink.pl/kategoria32,3001.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczne wcale nie są lepsze. My sprowadzaliśmy meble z Włoch. Piękne, stylizowane na antyki. Z wyglądu bardziej nam się podobały niż polskie i przede wszystkim są od polskich płytsze (to był chyba najważniejszy argument, żeby je kupić). A teraz to już wyglądają jak prawdziwe antyki. Michal bawil się klockami, klocki się przewróciły, w meblu dziura. bawił się autkiem, autko wjechało w meble - dziura. Dół jest cały wydziobany. Spokojnie możemy teraz mówić, że to meble po prababci. Nie myślałam, że są z tak miękkiego drewna zrobione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...