Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kochani, połamało mnie totalnie..jakiś giga reumatyzm..a dzieci mocno przeziebione..

ból tępy lewego biodra..ani na nim leżeć, ani schody, promieniuje na udo, krzyż, nie mogę o nim przestac myśleć..

poszłam czoraj do lekarki..mówi rwa kulszowa lewostronna..zastrzyk, recepta na diclofenak gsk, myolastan..

może pani pusci..jak nie prosze wrócić..ale jak w domu poczytałam ulote tego drugiego to szok..można mieć takie rozluźnienie mięsni,

że i zwidy i zwolnienie reakcji..zakaz jazdy sam..nno boli mnie, ale nie wezmę tego..boje się, jeszcze odlecę przy dzieciach

i muszę na budowe..ten pierwszy nie wiele pomaga ..muszę drugi raz..nie mam wiele czasu teraz, bo od jutra dach..

a właśnie teraz zaczął padac śnieg z deszczem..

 

ściskam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, ja w łóżku to w ostateczności..to jak kara..

kursuję , tylko, że wolniutko..córcia leżąca jak nigdy..

ale jakoś nie mam siły do monitora..

żyjemy przygotowaniami dla ekipy dekarzy, jutro startuje dach..

no i dobra wiadomość :wink: mąż juz wybrał tynkarzy..

 

pozdrawiam cieplo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka, Ty zadbaj o siebie, bo dach Ci nie ucieknie ani inne budowlane sprawy, a jak się załatwisz, to potem całą radośc życia diabli wezmą, bo każdy dzień będzie naznaczony bólem. :-?

 

Nic nie jest ważne - zdrowie jest ważne. Musisz je mieć, żeby ważne rzeczy robić. :wink:

Zdrówka więc życzę i kciuki trzymam za poprawę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...