Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

piekny projekt, tez bedzisz miala duzo przestrzeni, nawet duzo wiecej niz u nas :wink:

a miejsce na dom macie przepiekne, akurat dla artystki do malowania jak znalazl :D

 

p.s. czy jest jakas strona gdzie mozna sobie poogladac Twoje obrazy?? Jesli dobrze pamietam to Ty olejne robisz, nie??

No i zapytam tez, czy robisz tylko dla siebie czy na przyklad jakby ktos zamowil cos u Ciebie to tez zrobisz??

Dobrze wiedziec, bo po co placic komus nie znajomemu jak tu mamy Ciebie. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny, kochane jesteście..

ale ja wolę klimat wystaw, kameralności i bezpośredni kontakt z człowiekiem-odbiorcą..w tym punkcie akurat niecierpię internetu..jest marnym nośnikiem sztuki..jest bezosobowy, bezuczuciowy i przekłamuje kolory, nie mówiąc juz o fakturze obrazów.. i wyobraźni.. tylko dobry już jako przekaźnik do grupy docelowej odbiorców..ja nie chcę tu tak na forum..

jak coś zechcecie to możecie na mnie liczyć.. styl mniej więcej znacie..a jak nie to wyślę na priv..

 

ściskam , pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz absolutną rację w temacie sztuki w internecie Piąteczko, faktycznie! Ale wiem przynajmniej, że jesteś :D Tego konia to sobie na dysku zapisałam....

 

Dzień dobry :D

 

Mr.Jar, mam nadzieję, że wodę gotujesz w czajniku elektrycznym z automatycznym wyłączeniem ... :roll: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gości, dzień dobry.. :D :D

przepraszam, trochę się w powieści cudze zagapiłam.. :wink:

cieszę się , zaraz ja kawkę zrobię .. ale taką polową..

i serdecznie zapraszam nad rzeczkę latem..prosze wziąć swoje połówki, dzieciaki, dobry humor, wędki i stroje kąpielowe i klapki..i łapki na komary :D

młodsze dzieciaki tak spędzały to lato:

http://images41.fotosik.pl/24/1744030ecb193d6em.jpg

a najstarszy dzielnie pracował na równi z nami..

 

dobrego dnia, tygodnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko Kochana, pewnie niechcący pominęłaś ten wpis Agduś (naszej powieściopisarki) więc na bezczelnego zerżnęłam i przenoszę do Ciebie. Agduś potrzebuje pomocy, gdybyś mogła i znalazła chwilkę, to bardzo bardzo proszę :oops:

Pomocy mi trza. W związku ze spotkaniem z niegramotnym panem z kaflarni i z planowanymi kontaktami via internet z jego szefową. Otóż miałam zamiar dokładnie namalowac słowem koty, które mają zdobić nasz kominek. Tylko tak malowac umiem. Nie wiem jednak, czy potrafię namalować je wystarczająco sugestywnie słowem pisanym. Wolałabym więc jakieś wzory kotów pokazać. Jakby ktoś miał namiar na jakies koty... to ja bardzo proszę.

Koty mają być trzy: rudy, czarny i trzykolorowy. Dwa mają siedzieć na pionowych podwójnych kaflach. Pierwszy ma siedzieć i patrzyć ogromnymi oczami, wyrażąjąc w spojrzeniu wielkich ale przymrużonych ślepiów całe kocie poczucie wyższości nad innymi ułomnymi stworzeniami. Ma być dumny i majestatyczny. Ten musi siedzieć i patrzyć wprost przed siebie z ogonem owiniętym wokół łapek. Druga będzie kotka. Ma leżeć na podwójnym poziomym kaflu. Musi wyglądać tak, żeby każdy miał od razu ochotę zanurzyć rękę w jej ciepłym futerku. Ma być uosobieniem kociej mruczastości, ciepłej miękkości i przytulastości. Zastanawiam się, czy leżąca powinna być czarna czy trzykolorowa, bo rudy musi być najbardzie zakapiorskim kocurem świata. Rudy na pewno będzie siedział i patrzył przez ramię. W oczach mają czaić się ironia, bezczelność, spryt i pogarda. Ogon zadarty do góry.

Koty muszą być utrzymane w jednym stylu. Nie komiksowym, ale też i nie dosłownym (lubię rysunki Grabiańskiego, ale na kominek są zbyt ckliwe). Myślalam o takich w kształcie kropli z bardzo długą szyją i wieeeelkimi oczami.

Jakieś propozycje?

 

Będziesz mogła pomóc???? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leśnik- :D witaj , zapraszam..tak.. nadal nie umiem, ale to narazie z braku czasu..

 

Brazia! Avatarek nowy, stroisz piórka nowe :D Agduś :D Cuudne- w Agduś można się normalnie "zakochać w sieci " w Takiej osobowości ..Są chwile, że warto chwalić tego kto wymyślił internet..nie znałabym takiej powieściopisarki pewnie nawet wirtualnie..na tę chwilę wpadły mi do głowy fajne obrazy, autor Simakov Vladimir, ma taką charakterystyczną rękę i kolory, wzięłam pierwszy adres z google: ale poszukajcie może dalej..

http://artboyko.com/artist;SVI;all;en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...