Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale zapisać się można ... nieprawdaż ?

 

ja też nie wiem co będę robił 27 czerwca ... ale się zapisałem ... jeżeli nie wyjdzie to nie wyjdzie ... przecież ani ja ani inni forumowicze nie popadną w depresję, że Gwoździk nie dojechał ...

 

 

Zapisujcie się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie chcę ściemniać, w ub roku napisałam, że będę, a wyszło ...samo życie.. :-? :)

 

Dokładnie, jak ja.... :-? :oops:

 

Słuchajcie, ja to rozumiem i chyba wszyscy inni też :roll:

Lista nie jest ograniczona, jak w ub. roku i o co innego w niej chodzi. Wpisanie się na listę nikomu miejsca nie zajmie...

 

Sporo osób napisało zastrzeżenie, że nie wie, czy termin będzie odpowiedni :roll: A wiadomo, że nawet tym, które nie napisały zawsze może coś wypaść.

 

W tej chwili chodzi też o to, żeby wiedzieć, ile ew. osób jest zainteresowanych takim zjazdem i gotowych, żeby przyjechać - jeśli nic nie wypadnie :wink:

 

Zuzanka gada ze sponsorami, być może uda się pokryć wszystkie koszty, ale... sponsorzy też by chcieli wiedzieć, jakie jest zainteresowanie i na co, w związku z tym mogą liczyć. Znajomość orientacyjnej liczby, nawet niepewnej, na pewno będzie dla niej dużym ułatwieniem w rozmowach :roll:

 

Jak Was tam nie ma w ogóle, to nie wiadomo, czy Wam jest to obojętne, czy po prostu nie możecie :roll: :roll: :roll:

Bo wypaść w ostatniej chwili, to może każdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko, nie musisz się tłumaczyć, jak nie będziesz mogła :roll:

 

A może 2 Janów i Pawła też weźmiesz - będziesz miała imprezę z głowy :wink:

Zapisz się ze znakiem zapytania, daj znak, że jesteś zainteresowana :wink:

Przecież my wiemy, że terminem nie wszystkim się dogodzi - nie ma takiej opcji niestety :-? Kto może, ten przyjedzie, w tej chwili ważne, kto chciałby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zapisać się można ... nieprawdaż ?

 

ja też nie wiem co będę robił 27 czerwca ... ale się zapisałem ... jeżeli nie wyjdzie to nie wyjdzie ... przecież ani ja ani inni forumowicze nie popadną w depresję, że Gwoździk nie dojechał ...

 

 

Zapisujcie się :D

 

Gwoździku, a kto nam da po garach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...