Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piąteczko kochana - jeszcze raz Ci baaaaardzo dziękuję, bardzo naprawdę za poświęcony na nas czas i wysiłek. Gdyby nie Twoja pomoc, to nie dojechalibyśmy tak gładko na tę Marszałkowską, a poza tym - jesteś wspaniałą Dziewczyną, pełną ciepła, śliczną i bardzo , bardzo miłą.

Nie mówiąc o tym, jak pomocną. 8) :D

 

Mam nadzieję, że wpadniesz do nas na te targi. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie... zostaw to nam :lol:

Już my Ci wszystko wymyślimy, jak trza 8) :wink:

będzie pani zaadowoloonaa :D

 

Znam Was, wiem co potraficie :wink: :)

 

Depsi zazdroszczę jednego - że poznała Piątkę osobiście, eeehhh ...

 

A ja też, też poznałam :lol: I nawet mam jej obraz :p

 

 

 

ale się chwalę, nie? :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się..dopiero wróciłam..tak chciałam sie dziś z DPS zobaczyć, ale nie udało mi się..zostałam sama na placu budowy z poumawianymi kominkarzami..

przy okazji sprzatałam działkę z różnych śmieci..nadreptałam sie jak głupia tworząc stosiki resztek papy, desek, folii, blachy, butelek , puszek/piwie, kartonów..wysiadam na miękko..

ale z rana zrobiłam stos zdjęć, jak odzipne to wkleję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK duszko Kochana :D o Wielkim Sercu..obraz kupiłas z myslą o Stefku..chwała Ci za to ..wiesz no tego..daj spokój, jeszcze mi bąbelki pójdą do głowy :wink: chętnie bym Cię zobaczyła ..kiedy dasz sie porwać do lasu?

 

Brazunia ja sie cieszę , że poznałam OK i Zeljkę i Dps.. i że jest takie forum :D , aaaa do Ciebie to osobiscie pojadę z córą

jak Ty nie przyjedziesz do mnie 8) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja za żadne skarby nie jadę do tej Wawy!!!!!!! :wink: :D

 

Piąteczko, od dłuższego czasu pałęta mi się po głowie pewien pomysł, ale ... strasznie mi głupio o to pytać. Obiecaj mi proszę - za przeproszeniem publicznie - że się na mnie nie pogniewasz i kijami od siebie nie wygonisz, to zapytam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...