Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Parkiet-parkiet i nic nie wybierałam, bo u mnie już był - tylko cyklinowanie i olej. Wcześniej całe życie na parkiecie dębowym - woskowanym, pastowanym, lakierowanym, teraz olej :lol: I nigdy w życiu nic innego :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w kuchni raczej plytki bym dała (i dałam), bo jednak drewno ma swoje wymagania :wink: Myślę, że olejowana podłoga dałaby radę, ale trzeba by jej sporo więcej czasu poświęcić w kuchni niż gdzie indziej :roll:

Natomiast już na korytarzu mam parkiet i nawet zimą w mokrych butach jak się łazi, to nie widać, żeby jej specjalnie szkodziło. Poza tym, że trzeba częściej na mokro przelecieć, bo jak jest sucho na zew. to w zasadzie tylko odkurzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym domu u mnie są panele - w kuchni też, tylko przy samym piecu kaflowym sa płytki - ale to bardziej ze względów bezpieczenstwa! Wyglądają świetnie i pomimo 2-letniego intensywnego ponoć użytkowania nie ucierpiały.

Ale .. to panele, a nie każdy je chce i lubi ... mi nie przeszkadzają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berek :) cześć

dzisiaj jednak zeszłam bartycką wszerz i wzdłuż..oglądałam podlogi..prawie wszystkie jak leci..deski i plytki..

po wczorajszej rozmowie z Duchem, poczułam, że o czym tu gadać :wink: jak ja nic na oczy nie widziałam :oops: co mam fachowcowi glowę zawracać..ale teraz juz trochę ogłady złapałam, tylko załuję, że nie wzięłam aparatu, ale mam juz swoje typy..cóż, zapisałam..

przyjaciółka namawia mnie na elementy marmuru, ale zdecydowanie nie chcę..i to nie z powodu ceny :D

jak znajde zaraz jakieś fotki w netcie to wkleję..

wiem już jedno..podlogi chcę w miarę jasne, ciepłym odcieniem, ale nie bielone..podobaly mi się deski jesionu i dębu..nie wiem czy dobrze myślę, ale chyba pasują do nowoczesnych wnętrz i ładnie rozjasniaja wnetrza..

ciemne jednak warunkuja automatycznie umeblowanie i wystrój..

no i złapałam sie na tym, że oglądałam tylko te kolory co w zasadzie mam teraz w M3.. :roll: czysta klasyka..jestem chyba starsza niz myślę :wink:

cdn. :wink:

dzięki Duchu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię ten klimat..i tak sie przymierzam..tylko wokół kominka dam płytki

http://images27.fotosik.pl/298/3fa5545aff2789f7.jpg

 

a kawałek drewnianej podlogi przeniosę na obudowę kominka..Duchu, pan od kominków mówi, że robili obudowę z plyt mdf, a czy z tego drewna co jest na podlodze też można by? nno u mnie nie aż tak wysoko, ale trochę..

http://images41.fotosik.pl/14/28c74b72c81fa448m.jpg

http://images34.fotosik.pl/369/e75b7d0a2840d901m.jpg

 

Żelka, coś piszesz już po Duchowemu, choć rozmawia się z nim normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...