Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Kochane:D

pogoda u nas w kratkę..dziś zimno, wietrznie, ale jedziemy robic dalej plażę..gonimy, bo dziś moje urodziny :wink:

i w niedzielę mamy spotkanie , zapowiedziało się znajomych 24 gości..z nami 29 :D

będzie b.fajnie, ale to zobowiązuje do ładu na działce i zorganizowania prowizorycznego stołu z desek, siedzeń no i zaplecza zabaw dla dzieci..nie mówiąc o jedzeniu..a za dwa tygodnie podobnie..zbiorowe imieniny :D

ludzie chętnie wypoczywają w lesie :D

co do plaży to po tych deszczach tak podniósł się poziom wody w rzeczce, że ja chwilami tracę grunt..a robię ostatnio za pływaka i czyszczę nabrzeże z różnych gałęzi i pni, co to idą z wodą i w zakolach zostają..a bobry tez nam pomagają :-?

 

Brazunia, już tu odpiszę- że uczynie to z przyjemnością :D

 

i tyle, narazie zmykam, ściskam Wszystkich Tu , pozdrawiam ja będę na siłach, to wieczorem pokaże nowe foty :wink:

 

pogody i uśmiechu życzę

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko, STO LAT, STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przyszłam zobaczyć co u Ciebie słychać a tu taka impreza się szykuje :o

Tylko się nie przezięb brodząc po wodzie :roll: Na pewno chętnych na przyjazd będzie jeszcze więcej jak już plaża będzie gotowa! Raj na ziemi się zapowiada :o

My zrobiliśmy mały podkop w rowie gdzie planowałam oczko i jest woda!!! Szkoda tylko, że gruntowa a źródełka nie ma :cry:

Życzę udanej zabawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, w tym nawale pracy nawet nie wiedziałam, że impreza u naszej Piątki. :oops:

Piątko - 100 lat, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń - z całego serca!!!

http://img.interia.pl/koneser/nimg/Niebieskie_roze_2303124.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...