Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z rewizytą przyszedlem :)

i wiadomością, że jeszcze kilka dni ma być ładnie :)

domek (dom właściwie :)) obejrzałem, widać dobre i wyważone upodobania (!). W środku spodobało mi się na razie to ceglane H ma środku :) Również chętnie zobaczę zdjęcia, takze tego komina w cegle (!) :)

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzę o najprostszym, w stylu jaki pokazał np. Piu , ale własnej interpretacji..

 

http://static.worldarchitecturenews.com/news_images/10533_1_LIVING%20ROOM-EVENING.jpg

 

poza kominkiem, wyposażenie w salonie na tym zdjęciu nie jest w moim guście..

 

ja mam przygotowane wszystko, by wkład był na przestrzał i na wysokości ok. 80cm nad podłogą ..na poziomie oczu siedzącego..

chcę też zwykłej prostoty półkę= siedzisko..bez żadnych bajerów, bez tv gdzies obok ..zawiśnie tylko spore płótno, z jednej strony..

a z drugiej gdzieś od holu wysoka rzeźba.. i zieleń..i dużo światła..zwyczajnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po stropie zrobiłammurarzom wiejski stół. Nie było nic na gorąco bo nie miałam warunków by coś gotować. Za cieply posiłek robiła kawa i herbata :lol:

Na stole były proste, wiejskie wędliny. Furorę zrobił boczek faszerowany i pasztet. Do tego ogóreczki, papryka i grzybki marynowane. Prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobała mi żaba :D

http://srv0110-06.oak1.imeem.com/g/p/b042200af27e8b46c92101d76c9fd8d8_web.gif

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ :D

cześć NaLeśnik :)

co będzie :lol: ? oooo, dziś mam co stawiać..zapraszam :) nie mam tu aparatu..ale mam bigos , strogonov, boczuś pieczony i karczek, sałatka jarzynowa i rybna, chlebek i chlebek i ogóreczki, papryka, grzybki :roll: + % stawia MM

 

 

 

fajnie, że u Ciebie już zaczęli..też planujesz wiechowe? :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wieczornie :D

 

Braza :) & Mayland :) dziękuję, już daawno po :wink:

teraz to mamy objawy przepracowania :D

dopiero wróciłam, wykorzystywaliśmy do końca dobrą pogodę i porządkowaliśmy teren..ci co się buduja to wiedzą , że tym stertom różności nie ma końca :roll: a miałam taka ładną działkę..

:D Gwoździku, mam dwie sterty deseczek z gwoździkami..szkoda, że ta twoj rura nie jest super magnesem :D

 

idę po kominkach, bo ciekawam co u Was i mam spore zaległości.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...