Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

alejki do Merlina


Piątka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzięki Kochani.. :)

nie martwcie się, u mnie w miare ok, jeśli tak można napisać..pusto tylko jakoś i na sercu dziwnie. zamiast porządkować rzeczy Taty to ja żeby nie mysleć wzięłam sie za ocieplanie poddasza..nie moge tam siedzieć w Jego domu ..wbijam gwoździki, kroję wełnę i sznuruję..proste. sama zostałam chwilowo ale sobie radzę..na dwa rzędy od murłaty prawie już utkałam. potem muszę chyba z jakiegoś podium..zostawiłam tylko trójkaty czy trapezy przy koszach na potem, bo to skomplikowane i nie wiem jak przenieść te figury na wełne :roll:

gorzej bo dzieci mam na drugim planowanym obozie, a córcia dzwoni co 2-3 godziny i strasznie tęskni i nie chce tam być. obiecałam, że pojadę jutro..tak sobie myślę, czy ona czasem nie boi się, że ktoś znów odejdzie? zabierać ją wcześniej?

 

taka jestem pokuta i zmęczona, że nie mam siły na dobranocne kominki po forum..nie gniewajcie się..

 

serdeczności dla Wszystkich moich Kochanych Gości wysyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piątko, myślę o Tobie ciepło i zyczę dużo siły. Żałoba ma to do siebie, że trzeba ja przezyć, bo nie da się zapomnieć. Zajmowanie się codziennością pomaga na chwilę oderwać się, odpocząć od smutku, ale nie zmieni sytuacji.

 

Pamiętam, ze dla mnie łatwiej było zająć się porzadkowaniem rzeczy w miarę szybko (bo potem by mi się nie udało zabrać chyba). To znaczyło, że Taty naprawdę już nie ma i dlatego było tak trudno...

 

W tym powiedzeniu, że czas pomaga na takie rzeczy jest sporo prawdy. To nie jest tak, że mniej mi Go brakuje, ale na pewno łatwiej sobie teraz z tym wszystim radzę. I jest tak, jakby byl nadal, ale w sercu..

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyszłam dzień dobry powiedziec zadyszane, buziaki zostawić i pozdrówka!

Piąteczko, mam nadzieję, że jesteś u siebie na działce, odpoczywasz i cieszysz się słońcem i ciepłem. :wink:

Ja to zalatana taka, że szok. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam pozdrówka serdeczne zostawić i buziaki. :D

Mam nadzieję, że odpoczywacie spokojnie u siebie na działce, tam tak pięknie, że i wyjeżdżać nigdzie nie trzeba. :wink:

Odezwać się proszę, my tu się zastanawiamy, co słychać. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...