Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jaworzynka nowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 109
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie wiem czy Ty też miałaś takie odczucia, ale ja zaczynam sobie zdawać sprawę z tego, że ten dziennik zaczyna mnie uzależniać od siebie. Założyłem sobie, że pójdę spać wcześniej, ponieważ mój Bąbel potrafi zarządzić pobudki parę razy w nocy w związku z piciem, jęczeniem itp. Niby jest to tylko zatkanie go zatyczką, ale jednak zawsze trzeba wstać. Tak więc stawiam tezę - dziennik uzależnia:)

Co to drugiej kuchni. Nie, nie planujemy. Tam gdzie jest w planach nie będzie żadnego ogrzewania, a będą wina, ogórki i tym podobne:)

Aha. I dziękuję za radę z tymi planami. Skorzystam na pewno. Jutro. Dziś za dużo czasu zmarnowałem na powtórne wklejanie zdjęć. Nikt mnie poinformował, że usunięcie zdjęcia ze strony zaowocuje także usunięciem z dziennika. Choć na chłopski rozum tak właśnie powinno się stać. Cóż znaczy niedouczenie. Ale na będach człowiek sie uczy:)

Lecę popatrzeć na Wasz domek:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dzienniki uzależniają :D

siedzę w nich jakoś od początku roku, dopiero chyba w czerwcu zarejestrowałam się i zaczęłam pisać

gdybym mogła nocami też bym siedziała :D

moje na szczęście daje spać w nocy, jedynie mąż narzeka, gdy siedzę przy kompie :D

 

 

ja też na początku dawałam zdjęcia, później usuwałam z fotosika i się dziwiłam, że nikt nie widzi :D

człowiek się uczy na błędach, a później ... non stop będzie pisał :D

 

 

zapraszam i do siebie

może jakieś ciekawe wnioski wyczytasz :D

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam

Zdjęcia robię aparatem, dużo lepsze niż telefonem. Jakoś telefony robią zdjęcia gorszej jakości:)

I jak tam Tyson strop? Że o Havenie nie wspomnę. Jak idzie wykańczanie stanu zero? Ja niestety nie mam dziś auta, żeby podjechać na budowę. A na piechotę nie bardzo mam ochotę. W związku z tym raczej zdjęć dziś nie umieszczę:( Choć, jeśli małżonka moja szanowna zmieści się w czasie przed ciemnościami...

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą. Pisałeś coś o piwniczce na wino. Kwestia dotyczy własnej produkcji, czy może raczej cudzych wyrobów? Tak czy siak, zazdroszczę. Ja takiej piwniczki mieć nie będę. I nie ma tu nic do rzeczy fakt, że kupione butelki zbyt długo u mnie nie stoją. No, przynajmniej w obraźliwym stanie pełności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...