Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jaworzynka nowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 109
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich. Czas nadrobić zaległości. W końcu nie było mnie w dzienniku 3 dni. Jakoś się tak złożyło.

Havena, dziękuję za pamięć :) Co tam u Was? Dziennik ciut Wam przystopował. Jakie plany na dalej? Kiedy zaczynacie dalszą walkę?

Tyson. Pewnie, że domek stoi. Nawet rośnie :). Dlaczegóż to ma nie stać? Chociaż... Swego czasu Boby powiedziały mi, że dają gwarancję tylko do pierwszych mrozów :)

Stingula, Kominy przywożą jutro i pewnie zaczną je stawiać :) Tak więc dym pewnie z kominka niedługo pójdzie :) Oby tylko z niego. Tfu, tfu

Tomkwas. I co? Doczekałeś się? Tylko nie pisz mi, że czekanie jest cnotą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Tomkwas. Gratuluję. Dziwię się, że tak ciekawą stronę moderator znalazł tak późno :) Ale lepiej późno niż wcale :)

Cześć Tyson. Niestety nie będzie imprey na weekend. Mam jakieś studia podyplomowe. Siedzę wlaśnie na zajęciach z informatyki i gościu tłumaczy mi jak zbudowany jest komputer. Szlag mnie zaraz trafi

A na budowie tyle się dzieje. I mnie tam nnie ma. Wyć się chce.

PS. gościu właśnie kazał ściągnąć jakiś plik o budowie komputera. MAMO!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tyson. Niestety nie będzie imprey na weekend. Mam jakieś studia podyplomowe. Siedzę wlaśnie na zajęciach z informatyki i gościu tłumaczy mi jak zbudowany jest komputer. Szlag mnie zaraz trafi

A na budowie tyle się dzieje. I mnie tam nnie ma. Wyć się chce.

PS. gościu właśnie kazał ściągnąć jakiś plik o budowie komputera. MAMO!!!!!!!

 

Szkoda ze nie bylo Was na imprezie bo bylo ciekawie :)

Jak tam budowa komputera? Pewnie niezle bylo :) A co to za podyplomowka?

 

Widze, ze temat "budowanie" otacza Cie z kazdej strony :) i nie dotyczy tylko domku hehe. Ale pewnie to domkowe budowanie ciekawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki skromny Tomkwas. Monty Python z elementami misia i rejsu, do tego okraszone "miejscowym" dowcipem, to mniej więcej to co lubię. U Ciebie można te elementy znaleźć. Rezultat taki, że mi odpowiada :)

Tyson. A co to za imprezka była? Kurczę, szczerze mówiąc, to zapomniałem ja impreza wygląda. Ostatni raz, to chyba na wakacje. Dziecko- to słowo wiele tłumaczy. Do tego budowa. Nie miałem większych problemów, to je sobie stworzyłem:)

Co zaś tyczy się studiów, to zacząłem zarządzanie oświatą. Szczerze mówiąc to jest to jeden wielki pic na wodę, fotomontaż. Miałem dwa zjazdy i nauczyłem się - NIC. A podstawy informatyki po prostu mnie zabiły. Więcej tam nie przyjdę. Chyba, że po zaliczenie :lol:

Pozdrawiam wszystkich i idę posmarować coś w dzienniku. Dziś prawie skończyli murarkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...