Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jaworzynka nowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 109
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiam sąsiadów :D cieplutko, życzę miłego budowania -chyba jesteście pierwsi po tej stronie i blisko drogi- muszę się przejechać i pooglądać co tam już wielkiego stoi- ostatnio jak byłam to był zdarty humus a tu taka już chałupka, wygląda na dużą. moja chatka to ta za ogródkami działkowymi el termy za torami- chatka a raczej wielka chatka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć sąsiedzi :)

Rzeczywiście, jesteśmy pierwsi po prawej stronie. Na razie :) Niedługo pewnie będzie wysyp :(

Dziękujemy za życzenia, przydadzą się :lol:

Jak będzie ładna pogoda zapraszam na jakieś ognisko na weekend (jak nie będę miał studiów). Ogniska ostatnio bardzo mi się spodobały :)

Próbowałem kuknąć dziś na Waszą stronę, niestety koparki rozkopały całą drogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rośnie ten Twój domek, szkoda, że bangladesz ,bo pewnie opóżnia robotę;)a błoto z autka czasami zeskrobujesz?hihi pozdrawiam

Co do auta, całe 3 dni temu pojechałem na myjnię. To, że dziś znowu wygląda jak wygląda :) przestało mnie już dziwić. Niestety, pogodę jaką mamy taką mamy

:cry:

Że się tak nieśmiało zapytam. Z kim mam przyjemność?

Oczywiście także pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

O RANY!

Trochę mnie nie było a Wy macie juz postawiony dom :lol:

GRATULACJE, wyglada swietnie

Fajnie, ze mieliscie pogode bo u nas niestety od dawna lezy snieg :)

Po swietach mial wejsc hydraulik z elektrykiem ale niestety pogoda nam nie dopisala :) i jestesmy zmuszeni jeszcze troszke sie poobijac.

 

To budujcie sobie ladnie, sukcesow i tempa zyczymy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł to i owszem, radykalny. Będziecie mieli kupę światła i piękne widoki. Tylko się tak zastanawiam, co będzie jak sobie będziecie chcieli lekko uchylić okno, celem przewietrzenia, dla przykładu? Bo uchylenie całych drzwi ... a może się czepiam.

Korzyści widzę jednak więcej niż utrudnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak sobie patrze i patrze na zdjęcia wasze i wydaje mi sie że na ścianach zewnętrznych nad oknami macie nadproża porothermu 23,8. Mam pytanie dlaczego jest ono położone jedno, a nie tak jak w instrukcji postawine 3 obok siebie, co daje szerokość 25 cm i wysokość standardowego pustaka PTH 25.?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...