Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jaworzynka nowa


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 109
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

widzimy u Ciebie dachówkę, która nam sie podoba..Nibrę..możesz powiedzieć jaki to typ..czy nie ma problemów z jakościa tej dachówki i z układaniem?

Witam:)

Dachówka to nelskamp, nibra. Tak jak rozmawiałem z Bobami, to mówili, że jest dosyć ciekawa w układaniu. Jest bardzo twarda, nie pęka przy byle czym. Ma to ponoć minus przy obróbce, ale jak mi powiedziano - taki minus, to nie minus :)

Aha, dziękuję za ciepłe słowo. Pozdrawiam także i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastałem się trochę. Nie wiem czy to depresja, ogólny wstręt do pisania, komputera, czy też może ogólny wstręt do myślenia... Ostatnio jakoś nie miałem ochoty do sesji z komputerem. Może na to wpływ ma także to, że Boby wyprowadziły się ode mnie. Mają się pojawić za jakieś 2 tygodnie, aby zrobić przeróbkę ściany południowej i zrobić okienko pod schodami. Zniknęli jakiś tydzień temu i tak się zabieram do pisania. Zabieram się tak entuzjastycznie, że szkoda gadać.

Aha i co z tymi nadprozami??

Tu należy się małe wytłumaczenie - co dalej z tymi nadprożami. Kierbud i szef ekipy zarzekają się, że nadproża wytrzymają i wszystko będzie ok. Szczerze mówiąc, najbardziej martwiło mnie to duże nad drzwiami balkonowymi, ale jako że będzie zmienione na śliczną szynę kolejową to dałem sobie spokój. Zaznaczyłem tylko, że w razie "czego" to wrócę z "argumentami". Ot i tak sprawę załatwiłem.

Spróbuję teraz coś wymiodzić na stronie dziennikowej... (pewnie rzuciło mnie na stronę 10 wzwyż, ale nie będę sprawdzał)

Dziękuję jeszcze raz za wpisy i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...