Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Popcarol :D

Nareszcie są komentarze :D

Drzwi wyglądają ciekawie.

Zdradź co to za firma i po ile są.

Witam :)

jesli pozwolisz zdradze w piatek, bo wtedy sie okaze czy te drzwi ten czlowiek dostanie czy nie (import, w chwili obecnej zostaly mu tylko szer. 60 cm). Facet z Radomia. Drzwi po 520 zl bez transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A w sprawie odgromówki nie próbowałas sie kontaktować z tym człowiekiem co u mnie robił ? Jest kontakt na łódzkiej tablicy...

 

pozdrawiam, majki

Hej Majki, tego trzymam w odwodzie, ale to nadal jest 4,500. Moj ten z Beskidow chce jak na razie 2800 i moze bedzie taniej (1 tys zl to najety przez niego transport w obie strony, czeka na jakiegos kumpla ktory bedzie chcial mniej). Rozumiem ze jestes zadowolony ze swojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, oby mi nigdy nie było dane sprawdzić czy jestem zadowolony :wink: :roll:

Ale z samego wykonania, tempa i ogólnego wrażenia, to tak - jestem zadowolony :)

 

pozdrawiam, majki

 

PS. A można kiedyś do Was zajrzeć ... ? :oops: Pooglądałbym na żywca domek ... :p . Jak wolisz, to na PW daj znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, oby mi nigdy nie było dane sprawdzić czy jestem zadowolony :wink: :roll:

Ale z samego wykonania, tempa i ogólnego wrażenia, to tak - jestem zadowolony :)

 

pozdrawiam, majki

 

PS. A można kiedyś do Was zajrzeć ... ? :oops: Pooglądałbym na żywca domek ... :p . Jak wolisz, to na PW daj znać...

Moi Rodzice tez zadowoleni (ale tak naprawde obysmy nigdy wszyscy nie musieli sprawdzac...), a roznica 4500-2800 jest spora jednak. Zobaczymy, moze urobie tego goscia.

Zapraszam, jasne, ale pewnie - jak Yeti - nas nie spotkasz, bo... budujemy korespondencyjnie niestety... Chyba ze w ktoras sobote bysmy sie umowili - teraz bedziemy na pewno 11.10 ok 11-tej do powiedzmy 13-tej.

I moze kiedys do Was sie wprosili ;) 4 km od Pabianic, wiecej info na priv jak jestes chetny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, jasne, ale pewnie - jak Yeti - nas nie spotkasz, bo... budujemy korespondencyjnie niestety... Chyba ze w ktoras sobote bysmy sie umowili - teraz bedziemy na pewno 11.10 ok 11-tej do powiedzmy 13-tej.

I moze kiedys do Was sie wprosili ;) 4 km od Pabianic, wiecej info na priv jak jestes chetny. Pozdrawiam!

 

Jasne, że chętnie na priv :D Broń Boże się nie chc wpraszać :oops: Nie wiedziałem, że budujecie na odległość, to jak przyjeżdżacie na chwilę, to czasu nie będę zabierał ...

Ale jak coś to chętnie wpadnę :p A i do mnie zapraszam zawsze ....

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że chętnie na priv :D Broń Boże się nie chc wpraszać :oops: Nie wiedziałem, że budujecie na odległość, to jak przyjeżdżacie na chwilę, to czasu nie będę zabierał ...

Ale jak coś to chętnie wpadnę :p A i do mnie zapraszam zawsze ....

 

pozdrawiam, majki

Majki jak masz ochote serio zapraszam w te sobote. Bedziemy sortowac 140 m2 gresu, wiec pomozesz ;) :lol: Jak Ci nie przeszkadza ze nie bedziemy mieli duzo czasu zeby pogadac, a chcesz obejrzec, zapraszam. Namiary sle na priv. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam pytanko o dojazd. Jak go budowaliście? My też planujemy coś takiego. Myślimy o odpadzie poprodukcyjnym z kostki granitowej.

Pozdrawiam

Szkrab

Witam Cie,

my uzylismy wlasnie czegos takiego, w dzienniku masz nawet namiary skad go sciagnac (Dzierzoniow woj dolnoslaskie).

Sama nie robilam, wiec nie do konca wiem...

ziemie wybrano na ok 50 cm, na to gruby piasek, na to mieszanka piasek + cement. W ktoryms momencie wielokrotne polewanie woda by usiadlo i stwardnialo (ale nie wiem czy juz w tej wersji z cementem czy nie). Moj wykonawca starejk daty za nic nie chcial wypozyczyc zageszczarki, wiec radzil sobie sam. Na to ukladal odpady po kostce, rzedy zewnetrzne chyba na betonie od spodu. Calosc ubijana i posypana resztkami po odpadach - takie malutkie drobinki idealne do fugowania. Znow polewanie woda. Jutro wjedzie taka polciezarowka z 2,5 tona gresu, wiec zobaczymy jak jakosc i czy sie nie rozjedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne panele sobie wybraliście? Możesz mi powiedzieć co to za firma i jaki model?

Kronotex, http://www.kronotex.com

dokladnie:

http://www.krono.com/cms/beitrag/10001190/31682/

 

pozdrawiam! :)

 

Witaj, możesz mi powiedzieć gdzie i jak zamówiliście te panele? bo to strona niemiecka. Ile ksoztowały? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...