Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ależ fajnie wam rosną warzywka . U mnie najpierw zalało wsio do wysokości pomidorów , a teraz mamy inwazję ślimaków. :-?

hej, dzieki za odwiedziny :)

U nas glina, ale stosunkowo malo leje - mam wrazenie ze w Warszawie jest wiecej deszczu niz na dzialce;) Mysle ze i tak niezle jest - bo myslalam ze przenawozilismy i sie wszystko spali, ale przez te deszcze nie jest zle ;) Slimakow tez troche jest niestety...

 

Pozdrawiam i zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Szkoda, że taras jest ograniczony z dwóch stron murkiem ...

Bo wychodzisz z domu i trafiasz w siatkę :wink: A tak, to by można było boczkiem-boczkiem sobie gdzies przejść ...

Tak myślę sobie ... :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

Hej Majki! Taras omurkowany wymyslilam sobie ja;) Na murkach beda laweczki z tego samego drewna co wylozone na tarasie, wiec nawet jesli nie bedzie mebli bedzie gdzie sobie przysiasc ;) Oczywiscie dzieki :evil: panu Jozkowi murki dolne sa za wysokie, bo mialy byc rowne z powierzchnia tarasu lub wyzsze o 3 cm zeby te drewniane elementy sie nie rozlazily. I teraz albo je bedzie obnizal, albo podsypiemy wiecej ziemi zeby wygodnie bylo przejsc przez taras...

ale i tak jestem zadowolona. Zanim jakies rosliny od strony drogi mi nie urosna, na murkach beda staly donice ogrodowe z pergolami i jakims pnaczem. Wiec murki powinny sie przydac - zanim nic nie urosnie to zawsze dodatkowe 40/20 cm od wysokosci fundamentu.

 

PS gdzie Twoje lazienki?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mebelki na taras mamy zamiar kupić podobne :D. A co to za mop, ten co tą fontannę puszcza? Po co ona? :roll: :wink:
Hej Nastko! Do mopa sie wlewa plyn do mycia podlog i jak nie sa bardzo brudne nie trzeba tak czesto moczyc go w wiadrze podobno;) A mnie przekonala wersja o nablyszczaczu ktory mozna tam wlac - zobaczymy jak sie sprawdzi w praktyce ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Karolino,

donica fantastyczna, czy to hiacynt wodny??

Co do kanapy z ikei - widziałaś ją na żywo? Wcześniej oglądałam ją na fotce w twoim dzienniku i specjalnie zwróciłam na nią uwagę w Ikei. I niestety o ile na zdjęciach wygląda super to w realu prezentuje się już zdecydowanie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Karolino,

donica fantastyczna, czy to hiacynt wodny??

Co do kanapy z ikei - widziałaś ją na żywo? Wcześniej oglądałam ją na fotce w twoim dzienniku i specjalnie zwróciłam na nią uwagę w Ikei. I niestety o ile na zdjęciach wygląda super to w realu prezentuje się już zdecydowanie gorzej.

 

Hej Karolciu!

Tak, to hiacynt wodny, fajne sa:)

W ikei jej nie widzialam, na zywo tez nie. Widzialam ja za to na fotoforum gazety w czyims mieszkaniu i tam bardzo mi sie podobala! O, tutaj:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/df/bc/bxtx/yQigmuK2fFSRTPQ5OB.jpg

 

Jesli w realu bedzie beznadziejna, bede szukac dalej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firanek to możesz się zgłosić do forumowe Asi o nicku AsiaMariusz. Jest z Łodzi i szyje firanki. My wszystko załatwiłyśmy na odległość i mam już drugi komplet rolet rzymskich w drodze :D (pierwszy to ten w kuchni).

 

Suuuper! Dzieki! Zaraz do niej uderzam! :)

Dzieki, Nastka, a Twoje rolety sa super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz wymiary tej fototapety z klimtem? nie myślałaś żeby zrobić z niej obraz ? taki w ramach pasujących do kolonialnych mebli. Jak znajdę wrzucę Ci link do fotki z fototapetą z uliczką (pojawiła się na forum w temacie upiększania klatek schodowych) oprawioną w ramy z desek. Jak dla mnie wygląda niesamowicie klimatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz wymiary tej fototapety z klimtem? nie myślałaś żeby zrobić z niej obraz ? taki w ramach pasujących do kolonialnych mebli. Jak znajdę wrzucę Ci link do fotki z fototapetą z uliczką (pojawiła się na forum w temacie upiększania klatek schodowych) oprawioną w ramy z desek. Jak dla mnie wygląda niesamowicie klimatycznie.

Poprosze Karolciu, bo nie widzialam tego watku :) Tapeta z uliczka tez bardzo mi sie podoba, kto wie ;)

Ciekawe jak to jest zrobione - naklejone na sciane a oprocz tego wisi sobie rama??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to wygląda raczej nie na ramę ale deski przykręcone do ściany

Masz racje! Tu niezle pogladowe zdjecie. Ale niewiele z tej tapety zostalo ;) Wymiary mojej to 270x170 cm (okolo). Poszukam palisandru, zobaczymy. Pomysl swietny!

http://deccoria.pl/files/23112/19115/f97e72865f1069e4b2dbd0dfdeb04534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu co powiesz na to? Bo nie sadze by dechy palisandrowe udalo mi sie znalezc.. i nie wyszloby drogo specjalnie? Tylko ze to chude, nie odstawaloby specjalnie od sciany. I jak toto zamocowac?

http://www.allegro.pl/item675698150_palisander_santos_naturalny_fornir_okleina_nowosc.html

 

Albo listwy wykonczeniowe do parkietu z palisandru??

http://www.allegro.pl/item655671883_listwa_cokol_lita_merbau_teak_palisander.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze, moim zdaniem zbyt "wzorzyste" do tapety. drugie - masz rację - będą zbyt odstawać. A nie brałaś pod uwagę zwykłych sosnowych dech, które można pociągnąć palisandrem - olej lub bejca? zdecydowanie taniej i nie mniej efektownie. zastanawiam się jak wyglądałyby jako rama deski ryflowane. pełno ich w marketach. wtedy dodatkowo można byłoby dodać jakąś bardzo delikatną złotą przecierkę na fakturze drzewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze, moim zdaniem zbyt "wzorzyste" do tapety. drugie - masz rację - będą zbyt odstawać. A nie brałaś pod uwagę zwykłych sosnowych dech, które można pociągnąć palisandrem - olej lub bejca? zdecydowanie taniej i nie mniej efektownie. zastanawiam się jak wyglądałyby jako rama deski ryflowane. pełno ich w marketach. wtedy dodatkowo można byłoby dodać jakąś bardzo delikatną złotą przecierkę na fakturze drzewa

Karolciu kopalnia pomyslow jestes! Przemysle i zobaczymy. Co do wykonania to pewnie niepredko :oops: :cry: Dechy sosnowe jednak tez beda wystawac. Ryflowane powinno sie ciezko malowac.

Podoba mi sie ten pierwszy link z okleina fornirem - sa tez na allegro mniej wzorzyste niz zalinkowalam i dluzsze. Moglabym nie ciachac tapety, tylko cala przykleic, a tylko jej boki zaakcentowac taka opaska z palisandru? Wtedy od frontu wygladaloby jak wieeelki obraz, a z boku plasko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...