Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

Pomyśl nad zmywarką z opóźnieniem startu. Ja o tym nie pomyślałam (też mam Boscha) i teraz kwitnę nad nią do 22-giej w oczekiwaniu na drugą taryfę, a tak bym sobie wyprała między 13 a 15 kiedy jestem w pracy :-?

Nastko dobry pomysl, dzieki! Zobacze czy ta moja wybrana ma te funkcje. Ale nawet jesli nie ma, mozesz (i ja) dokupic sobie taki programator - wkladasz go do gniazdka, a zasilanie zmywarki do niego i nastawiasz o ktorej godzinie ma sie wlaczyc, wiec nic straconego! Spytaj w sklepie elektrycznym.

Pozdrawiam :)

No faktycznie - nie pomyślałam o tym... :oops:

W pralce mam opóźniony start i korzystam regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Płyta gazowa Ariston PH 640 MST OW R

Kolor kremowy ale bardziej podchodzący pod biel. Z perspektywy kilkumiesięcznego użytkowania, biorąc pod uwagę upodobania kulinarne małżonka :lol: zdecydowanie kupowałabym coś większego albo coś o większym rozstawie (może 5-palnikową). Bo niestety jak używa się dużych garów pojawia się problem z brakiem miejsca.

Karolino, a kiedy pokażesz swoje firanki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu bardzo Ci dziekuje:)

Piekarnik sliczny, ale elektryczny :(

Chcialabym ten zasilany ALBO przez gaz ALBO przez prad Ardo HX020FGX:

http://www.info-kuchnia.pl/p/o/Ardo_HX020FGX.jpg

 

Ale jest strasznie nowoczesny... fakt, piekarnik z salonu bedzie niewidoczny, okap nad nim tez nie i plyta tez nie, ale chcialabym zeby jakos razem wygladaly. Okap byl tani, wiec jakby co moge sie go pozbyc, chociaz podoba mi sie. Piekarnik do niego by pasowal. A do tego zestawu plyta chyba jednak ta Ariston - moja (jednak ja znalazlam - w innym sklepie jeszcze jest), albo ta Twoja.

Musze ktoras dorwac w sklepie i pomacac.

 

Firanki juz mam od dawna, sa super (dzieki AgaMariusz), ale nie mam jeszcze w salonie karniszy, wiec jeszcze troche minie zanim je powiesze. W ten weekend jak bedziemy chce pomierzyc jak dlugie listwy powinny tam byc (bo chce takie listwy sufitowe - mam takie teraz w bloku i jestem zadowolona bo sa prawie niewidoczna). Jak je zamontuje, powiesze firanki na probe i cykne fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plyty aristona to nie musisz miec szampanskiej, do tego piekarnika ardo pasowalaby lodowa.

Tutaj sobie zobacz

http://www.agd-rtv.net/index.php?cPath=1_2_6&sort=1a&filter_id=4

Dzieki Magpie, zwrocilam na te ICE uwage, ale musialabym je zobaczyc na zywo - na moim monitorze wygladaja raz wlasnie lodowo, a na innych fotkach grafitowo i wpadajaca w czern... a chcialabym zeby byla w miare jasna...

Na razie faworytem jest SMEG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

mam pytanko ...czym malujesz te mabelki na biało???

Dostałam ostatnio od znajomych stare drewniane meble i chciałabym je odnowic i pomalowac wlasnie na biało.

mogłabyś cos doradzić??? żeby wyszło ładnie :wink:

Jesli stare, to najpierw trzeba je odnowic - zeszlifowac, naprawic ubytki, dokladnie odkurzyc i dopiero na koncu malowac.

Farba akrylowa do drewna :)

Pozdrawiam!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję pięknego domku :) mam pytanie odnośnie umywalki w łazience (taka nadblatowa, "owalna") - jakiej jest firmy? Szukam właśnie takiej mocno owalnej, a nie okrągłej, jak wiekszość. Z góry dzięki! Pozdrawiam!

hej, dzieki, troche nam jeszcze brakuje i nie wszystko jest tak jak mialo byc, ale mamy jeszcze czas ;) Umywalka jest no name z allegro. Podejrzewam ze przez to ze bez firmy byla tania - zaplacilam za nia ok 80 zl (?) Jakosc wykonania super. Nie mam niestety juz namiarow na sprzedajacego - jakis facet, mial sklep z armatura sanitarna.. bylo dawno temu ;)

Pozdrawiam,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

obserwuję bacznie postępy od jakiegoś czasu, i już Ci okropnie zazdroszczę warzywnego ogródka :)

mam pytanie co do baterii kuchennej ( pisałaś, że już zakupiłaś ) mam zamiar zakupić taką samą , pytanie może głupie :roll: ,ale czy możesz mi napisać jakiej produkcji jest ta bateria ?

z góry dziękuję i pozdrawiam nadal bacznie obserwując... :wink:

mo_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mo_ :) Milo ze co jakis czas ktos nowy sie ujawnia :)

 

Sadzac po cenie bateria jest produkcji chinskiej, ale szczerze to nie mam pojecia. Sprzedajacy sie nie chwali, wiec tym bardziej przypuszczam ze jest to produkt chrl... ;) jak sie zepsuje kupie nowa, ale podejrzewam ze bedzie trwala ;)

http://www.allegro.pl/item734496043_retro_bateria_zlewozmywakowa_vintage.html

Pozdrawiam!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedz!!

a czy pod tą farba akrylowa do drewna będzie widac słoje???

Hej,

Pod 1-2 warstwami farby widac sloje, pod 3 i wiecej juz nie... ;) Zalezy jaki efekt chcesz uzyskac. Malowalam chyba nobilesem, nie wiem czy inne akrylowe tez sie tak zachowuja.

Jak bede tak postaram sie zrobic zblizenie lozeczka Mlodej - po 2 warstwach farby widac jeszcze sloje. Wyglada ciekawie, ale reszta mebli jest jednolicie biala i chyba lozeczku tez doloze warstwe..

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Interesuje mnie grys ogrodowy. Wydaje mi się, że coś w tym rodzaju widziałam pod Twoim płotem. Podaj mi proszę namiar i cenę za tonę, Z góry dziękuję i pozdrawiam, Aneta

Hej Aneto!

Mam tego troche do oddania, jesli jestes zainteresowana - 85 zl za tone (w takiej cenie placilam za niego-znaczy taniej, ale z transportem ze Strzegomia tyle wyszlo). Dokladnie, wysypany jest pod plotem. Mysle ze jeszcze z 7 ton lezy na dzialce.. Gdybys wziela wszystko cena bedzie promocyjna ;)

Pozdrawiam!

Karolina

 

PS gdyby ktos jeszzce byl zainteresowany - mam jeszcze kilka ton lupka granitowego, po 120 zl/tone (niedawno ktos zadzwonil, przyjechal, zaladowal sobie niecale 2 tony na przyczepe, zwazylismy na wadze samochodowej ulice dalej, zaplacil i byl zadowolony). Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...