Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

skoro o dzieciach mowa to ja dodam, ze moje bliznieta 3 latka skoncza 2 stycznia :D

 

popcorol a z inne beczki to jaka masz kabine w dolnej lazience :-?

 

Hej, to mamy prawie rownolatki, Maren! :) O kabinie mowa na 1wszej stronie dziennika. Firma z Bialegostoku, nazywaja sie lazienki rea. Ale tego modelu nie mieli, jak patrzylam niedawno - moj kupiony ponad 1,5 roku temu juz...

http://www.lazienka-rea.pl/

 

Super rzeczy maja, zamowilam u nich jeszcze szafke z umywalka, przywiezli mi wlasnym transportem razem z kabina, jakos niedrogo placilam. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimt bedzie w salonie, ale lampy chce przezroczyste lub z bialego szkla. Mialam kilka kolorowych lamp i barwa swiatla byla meczaca, no i gdyby Klimt zniknal, to lampy tez musialabym wymienic. Bardzo podobaja mi sie te dziwactwa ktore tam wkleilam, cale przezroczyste, ale nie moge ich namierzyc, no i ciekawe czy cene bym przelknela ;)

Roz nie bedzie ;)

Gosc od recznie robionych lamp sie nie odzywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj popcarol,

śliczny macie macie domek,a to co zrobiliście z drzwiami po tych całych perypetiach to mistrzostwo świata :D

napisz mi proszę jeśli to nie problem jak montowaliście listwy przypodłogowe (na jakie kołki/śruby),jaką farbą malowaliście i jak wybrnęłaś z tego brzydkiego zakończenia związanego z grubością tej listwy (ta gruba końcówka listwy przy drzwiach) Wystawała poza opaskę drzwi?

My mieliśmy kupić białe ze sturoduru czy jakoś tak ale widziałam je na żywo....i wolę drewniane które apropos są po 3,50 zeta/m.

pozdrawiam Mikołajkowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Abi, dzieki.

nie pomoge w kwestii listw, montowal mi je jeden pan, ktorego teraz nie mam ochoty nawet pytac... Sa na pewno na jakims kleju i dla pewnosci przykrecane w 2-3 miejscach. Listwy na koncach sa poscinane na ukos i tez pomalowane, nie rzuca sie to tak w oczy jak na tej fotce przed podcieciem i malowaniem. Wyglada calkiem dobrze. Styrodur tez macalam i tez zrezygnowalam, poza tym podobno po kilku latach zolknie, zwlaszcza wystawiony na swiatlo sloneczne, wiec wolalam drewno malowane. Nasze kupowalismy po 5 zl-m, 10 cm wysokosci, 1-1,5 cm grubosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałam lampy w obi w Łodzi i rzuciły mi się w oczy takie jak ci się podobają, te pączki z dziurką z białego szkła, kosztują coś ponad 300 zł. fajna również była lampa taka jak moja ze sznurka tylko dużo większa ale pleciona ze srebrnego drutu, kosztowała coś ponad 200 zł.Super była szkoda że już mam lampy w salonie a szukałam na korytarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...