Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Majki, Martino,

 

dzieki. Okradziono nasze mieszkanie w Warszawie, nie dom - w domu zreszta sa same meble, wartosciowych rzeczy w sumie brak...

 

Mieszkania nigdzie nie pokazywalam...

 

Oczywiscie nie mam opcji zapamietywania hasel, nigdzie. Hasla zreszta to bylo pierwsze co pozmienialismy - zamiast sprzatac rozwalone ubrania...

Banki, rachunki maklerskie, a przede wszystkim dane dostepowe do baz danych i dziwnych rzeczy Malza (laptop jego sluzbowy, jest programista i z niego robil sporo rzeczy niestety...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem bywa tak jak piszesz ...

ale jest to mały % ludzi ,którzy kradną ...

Ja też lubię popatrzeć na fajny albo i nie fajny dom (coś co przykuwa uwagę )więc intensywnie oglądam ....bez złych intencji.

.W tym przypadku okradziono mieszkanie ....nie dom .

 

Ale ja nie piszę o złych intencjach oglądających ... Tylko mogą się też zdarzyć i tacy.

Sam też intensywnie oglądam :wink:

Wiem, że okradziono mieszkanie, nie dom.

Też chcę wierzyć w to, że byli to po prostu "zwykli" złodzieje ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zwabiły mnie do Twojego dziennika wnetrza w moich klimatach, a tu taka przykra wiadomość... Trzymajcie się!

 

Ja już po przeprowadzce do nowego domku jestem. I powiem Ci, że jakos bezpieczniej na mojej zabitej dechami wsi się czuję niż w kamienicy w Śródmieściu Wrocławia. Ciemno tu straszliwie, dookoła nieużytki głównie, dom praktycznie nieogrodzony, ale nie miałam jeszcze nigdy poczucia niepewności... Chociaż w okolicy zdarzają się włamania niestety. Ale to na pewno nie na podstawie dzienników i blogów, ale obserwacji bacznej w realu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zwabiły mnie do Twojego dziennika wnetrza w moich klimatach, a tu taka przykra wiadomość... Trzymajcie się!

 

Ja już po przeprowadzce do nowego domku jestem. I powiem Ci, że jakos bezpieczniej na mojej zabitej dechami wsi się czuję niż w kamienicy w Śródmieściu Wrocławia. Ciemno tu straszliwie, dookoła nieużytki głównie, dom praktycznie nieogrodzony, ale nie miałam jeszcze nigdy poczucia niepewności... Chociaż w okolicy zdarzają się włamania niestety. Ale to na pewno nie na podstawie dzienników i blogów, ale obserwacji bacznej w realu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdzies tam moje "wnętrza" porozrzucane są po całym forum w różnych wątkach... Sama już nie pamiętam, co wklejałam.

 

Głównie u mnie szaro-oliwkowo, dużo cegły rozbiórkowej (nawet meble w "salonie" mam z niej wymurowane), jesionowy parkiet przemysłowy i szare kafle na podłogach.Moja teściowa (miłośniczka złoto-szklanych meblii z Tajlandii) określiła klimat jako "piwniczny :lol:

 

Moje wnętrza dopiero powstaną. Wybudowałam dom w ciągu 13 miesiecy od podstaw, jak prawdziwa matka Polka: w jednej ręce nosidełko z niemowlakiem, w drugiej komórka z pracą, za mną drugie dziecko z tornistrem i zwierzyniec. A mąż za granicą :evil: Wprowadziliśmy się na wylewki, bez drzwi wewnętrznych i kuchni- tak mielismy dość naszych 47m2 w centrum Wrocławia. Siłą rozpędu wykończyłam to, co było niezbędne i klapłam... Tzn w ramch relaksu rzuciłam się jak lew na ugór wokół domu :lol:

 

Do zrobienia są jeszcze schody, górna łazienka i duży hall na górze. No i wymiana wszystkich mebli, bo przeprowadziliśmy po prostu stare, które totalnie nie pasują do niczego :roll: Ale z tym tez czekamy, aż nasz młodszy szkodnik (obecnie 3l) zacznie bardziej panować nad odruchami i nie będzie ciągle wszystkiego wylewał na sofę, obstukiwał mebli swoim rowerkiem i testował wytrzemałość materiałów śrubokrętami :lol:

 

Poczytam sobie dokładnie Twój dziennik- masa ciekawych linków. Zachorowałam na sofy z Agpol... Już kombinuję, jak je wcisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

W takim razie musze przeszukac forum, bo zapowiada sie ciekawie!! :)

Klinat piwniczny - super :)

Podziwiam wytrwalosc!! Ale Twoja praca to pewnie nie biurowa tj przykuwajaca do biurka? Podziwiam! :)

 

Moja Mloda tez konczy za pare dni 3 lata, jak sie przeprowadzimy bedzie miala 3,5 :) Mam nadzieje nie rozwali od razu wszystkiego ;)

 

Zapraszam do czytania, staram sie wklejac kontakt - jakbym potem miala czegos szukac pomocny, no i dla odwiedzajacych chyba dobre - nie trzeba zadawac pytan ;)

Ale moze przez to w komentarzach malo kto sie wywnetrznia... :/

Rozumiem ze te 100 tys wejsc to ja ;) ale pozostale 17 tys? ;)

Milego dnia! U nas minus 15 dzisiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje ci bardzo wlamania

wiem co przezywasz...sama przez to przechodzilam niedawno

tez nie mialam ochoty siedziec w domu, wybralismy sie do spa na basen, od razu bylo lepiej,polecam

 

Dzieki, monjan!

Wlasnie zaplacilam za 2 tyg w Turcji ;) Pozdrawiam!

 

ps jak urodziny Stefanka? :) My swietujemy 19go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Brakuje mi jeszcze grafik / obrazow :) Ale to bardzo indywidualna sprawa! I dopiero PO przyklejeniu tapety z Klimtem, zakupie sofy, ewentualnie powieszeniu plakatow ktore juz mam ;) i wstawieniu wszystkiego :)

 

Brakuje mi tez jeszcze kinkietow na klatke schodowa 2 szt - ale na klatke pomyslu nie mam, kinkiety na razie planowalam swiecace gora-dol - mam takie zewnetrzne ogrodowe lampy z inoxu na elewacji w okolicy obu wyjsc - przy tarasie i przy wyjsciu do ogrodka. Moze takie same? Mocowania poreczy tez w inoxie... wiec te teoretycznie mam wybrane.

 

Duze biurko narozne :) I to chyba tyle? :o Tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje ci bardzo wlamania

wiem co przezywasz...sama przez to przechodzilam niedawno

tez nie mialam ochoty siedziec w domu, wybralismy sie do spa na basen, od razu bylo lepiej,polecam

 

Dzieki, monjan!

Wlasnie zaplacilam za 2 tyg w Turcji ;) Pozdrawiam!

 

ps jak urodziny Stefanka? :) My swietujemy 19go!

 

aa kiedy i gdzie lecicie?super!!

Turcja i ciepełko:)

Stefanowe urodziny były kameralne, rodzinka, już po na szczęście, był tort i dziecko zadowolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...