Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

aa kiedy i gdzie lecicie?super!!

Turcja i ciepełko:)

Stefanowe urodziny były kameralne, rodzinka, już po na szczęście, był tort i dziecko zadowolone

Marmaris - ale 40 minut do centrum piechota, wiec cicho i kameralnie, na poczatku maja :) Nie moge sie doczekac juz!

 

U nas bedzie podobnie, ale urodziny we wtorek (wtedy tez te przedszkolne), a rodzinka przyjedzie we czwartek. Wieczorem tort i takie tam, a w piatek rano impra dla babc w przedszkolu, Mlode znow wystepuje ;)

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeglądając wątek o kuchniach natknęłam się na zdjęcie lamp, które zamawiałaś z Allegro. Są rewelacyjne! Niestety, link już nie działa. Czy możesz podać nazwę Sprzedawcy? Nie wiem, jak go znaleźć! Będę bardzo wdzięczna.

Oczywiście nie omieszkałam zajrzeć do dziennika i gratuluję kuchni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeglądając wątek o kuchniach natknęłam się na zdjęcie lamp, które zamawiałaś z Allegro. Są rewelacyjne! Niestety, link już nie działa. Czy możesz podać nazwę Sprzedawcy? Nie wiem, jak go znaleźć! Będę bardzo wdzięczna.

Oczywiście nie omieszkałam zajrzeć do dziennika i gratuluję kuchni!!!

 

hej Braza! Odwiedzalam Cie kiedys, a tu prosze - taka mila niespodzianka :)

O jakie lampy Ci chodzi, bo sporo ich juz kupowalam?

Jesli o te z kuchni, to sprzedaje je uzytkownik adulec_s

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6736969

 

Pozdrawiam!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam się serdecznie popcarol, super pomysły nam tu serwujesz, piękny ten Twój domek, jestem zachwycona naprawdę wieloma rzeczami, a ja mam pytanko do twojego ostatniego postu odnośnie tych super fajnych i supertanich lamp, zdradzisz gdzie je można nabyć

pozdrowionka i powodzenia w dalszych działaniach

ps. będe namiętnie śledzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiak77, Famelia

Sorki ze dopiero dzisiaj, jakos umknely ze sa nowe posty w moich komentarzach...

Lampy sa z:

Warszawa Aleje Jerozolimskie 200 Galeria Mega Meble -stoisko ECCELENT

tel: 0223197527

 

ale oczywiscie nie maja na ekspozycji tych ktore mi sie podobaja, probuje sie dowiedziec bezposrednio u producenta, ale nikt nie odpowiada na moje maile :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Zaglądam nieśmiało do Twojego dziennika i zachwyciła mnie podłoga u córeczki w pokoju (chyba nie tylko). Czy możesz powiedzieć czy to panele, czy deska, po prostu jestem nią zachwycona, prezentuje się super.

Pozdrwaiam Magda :p

 

Witaj Madzia,

o te panele wiele osob juz pytalo, firma kronotex, kupilam na allegro za ok 29 zl/m2 . Od kogo kupione gdzies juz w komentarzach pisalam, poszukaj prosze. Kolor nazywa sie old oak, import z Niemiec.

 

Pozdrawiam!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Zaglądam nieśmiało do Twojego dziennika i zachwyciła mnie podłoga u córeczki w pokoju (chyba nie tylko). Czy możesz powiedzieć czy to panele, czy deska, po prostu jestem nią zachwycona, prezentuje się super.

Pozdrwaiam Magda :p

 

Witaj Madzia,

o te panele wiele osob juz pytalo, firma kronotex, kupilam na allegro za ok 29 zl/m2 . Od kogo kupione gdzies juz w komentarzach pisalam, poszukaj prosze. Kolor nazywa sie old oak, import z Niemiec.

 

Pozdrawiam!

Karolina

 

Super dziękuję sa naprawdę świetnie, zaraz przewertuję twój dziennik i poszukam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...