Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie ma za co. Sprawdzilam, niestety nie ma ich na allegro - moze tylko chwilowo?

Niestety chyba juz ich nie produkuja - bo to byla seria basic i nie moge znalezc...

http://kronotex.com/krono-kollektionen/basic/basic.html

Pozdrawiam!

KArolina

 

Jeśli nie znajdę to będę szukać czegoś podobnego . Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

ja zaplanowalam w pralni mala wanienke 70x100 ale poniesiona do wysokości 85cm(gorna krawedz). Myslalam poczatkowo o umywalce ale stwierdzilam ze moze byc za mala a tak zawsze mozna cos namoczyc, psa wykapac, no i pranie ma gdzie sciekac. Obok bedzie szafka a po drugiej stronie pralka, poleczki, proszki i takie tam. Jak mi zrobia a Ty jeszcze nie bedziesz miala zrobionej swojej to podesle Ci zdjecia.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

ja zaplanowalam w pralni mala wanienke 70x100 ale poniesiona do wysokości 85cm(gorna krawedz). Myslalam poczatkowo o umywalce ale stwierdzilam ze moze byc za mala a tak zawsze mozna cos namoczyc, psa wykapac, no i pranie ma gdzie sciekac. Obok bedzie szafka a po drugiej stronie pralka, poleczki, proszki i takie tam. Jak mi zrobia a Ty jeszcze nie bedziesz miala zrobionej swojej to podesle Ci zdjecia.

Pozdr

 

hej, a masz jakas fotke? Fajnie byloby obejrzec... Zanim bede miala gotowa znow troche minie...

planuje po lewej stronie blat ze zlewem wlasnie, a potem pralka i tyle. Powyzej jakies polki, kosze itp. No i miejsce na brudne pranie - najlepiej 2 kosze na jasne/ciemne pranie...

Hmm psa nie planuje kapac, bo nie mam (ale kto wie czy miec nie bede? Ale jakby co jest miejsce w kotlowni z osobnym wejsciem od ogrodu). Hmm juz widze brudnego psa na moich nowych schodach, a potem mokrego schodzacego z pietra :evil: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o zdjecia to zobacz taki temat -

http://forum.muratordom.pl/pralnia-wszelkie-pomysly-mile-widziane,t142551.htm

 

Ja bede miala inaczej obudowana (planuje szuflade pod wanna zeby ukryc miski) a obok zamiast blatu bedzie szafka (niestety pralka moze sie tam nie zmiescic a nie chcialam sie ograniczac w zakupie pralki do rozmiarów otworu który mi zostanie) - pralka na drugiej scianie

 

A co do pojemników na brudna bielizne to najprawdopodobniej beda to dwa kosze na kólkach z IKEA

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79838586

 

akurat sa dwa kolory - na jasne i ciemne dobre do rozróznienia dla wrzucających :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popcarol z przyjemnością śledzę Twój dziennik i podziwiam jak domek rozkwita. Ja wlaśnie robię remont mojego mieszkania i dopiero dzisiaj zauważylam, ze kupiłam te same panele na podłogę :wink:

Jeśli możesz zdradź mi proszę, gdzie kupilaś ławeczkę do przedpokoju ? Szukałam odpowiedzi w dzienniku i komentarzach ale nieststy nie znalazłam :oops:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te mebelki z Kalamantana. Łóżka super. Ceny też niezłe. Na stronie nie ma info, z jakiego drewna te mebelki, ale pewnie sosna. Możesz będąc u nich wypróbować łóżka na solidność? Jak są montowane- na jakieś śruby?

Witaj Pani Koalo :)

 

jutro mam nadzieje sie wybrac, dzisiaj nie wyszlo. Pewnie sosna, sa zblizenia - tak mi sie wydaje (sorka stolarza ;)

Dam znac co i jak. Pozdrawiam!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bardzo fajny Wasz fotodziennik - chyba już nie wiele brakuje do pełnego zamieszkania. Nas jednak najbardziej zainspirowały zdjęcia z kamer termowizyjnych - ciekawe wyniki

 

Pozdrawiamy.

Witajcie,

hmm wcale sie na tym nie znam. Co znaczy ciekawe wyniki? Rozwin mysl prosze :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie zdjęcia termowizyjne podobają... Jak kiedyś nadmiar kasy będę miała, to z ciekawości sobie zrobię :roll:

 

Widzę, że też szaleństwo siewkowe Cię opanowało... Ja na razie mam paletkę lobelii i gazanii. Pomidorki dopiero za miesiąc gdzieś wysieję. Nie mam niestety tyle słonecznych parapetów, żeby poszaleć... Ale teść robi dla mnie inspekty :lol:

 

Zainteresowała mnie ta szkółka koło Piotrkowa. Niedaleko (Bełchatów) mam teściów i często spędzam tam wakacje. Normalnie nie mam czasu po szkółkach biegać, ale na urlopie sobie folguję. Jak wysyłają rośliny, to mogłabym sobie pojechać, wybrac i zamówić wysłanie nawet... Jakoś nie mogłam dogrzebać się do ich strony. Mają coś takiego? Kupowałaś już tam coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłam w program FLAR-a Twoje zdjęcia termo i wyszło, że masz do 8 stopni różnicy na ścianie /fundamentowa-nośna/... to dużo... :roll: :( Czym masz ocieploną ściankę fundamentową? i jaką masz izolację pod podłogówką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłam w program FLAR-a Twoje zdjęcia termo i wyszło, że masz do 8 stopni różnicy na ścianie /fundamentowa-nośna/... to dużo... :roll: :( Czym masz ocieploną ściankę fundamentową? i jaką masz izolację pod podłogówką?

Dzieki, Rasia. Wydaje mi sie, ze wlasnie fundament mamy za slabo ocieplony, bo podlogowka jest tez na pietrze i tam nie swieci - tj warstwa ceramiki + styropian w srodku i znow ceramika duzo lepiej izoluje niz na parterze.

 

Pod wylewka i podlogowka mamy 15 cm styropianu, oprocz tego mamy opaske 10 cm styropianu dookola podlogi na parterze... chyba za malo :( Ile Wy macie? Jaka powinna byc roznica - jaka jest u Was?

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...