Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też kupowałam eglo od nektarynki :) Bardzo miła Pani, przesyłka UPS, wszystko elegancko. Jedna tylko uwaga: dokładnie obejrzyj styropian, w którym będzie opakowana lampa, jest tam takie wycięcie, w którym są schowane śruby!! Ja to wyrzuciłam, całe szczęście, że uratowałam przed wywozem śmieci. Nektarynka potem mi mówiła, że często się to zdarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Malgosiu, dzieki Aniu,

ehh, wiosna by wreszcie przyszla ;) Zimno, szaro buro i ponuro, u Was pewnie tez? Na urlop mi sie chce:)

Milego dnia!!

Cześć Carol :)

Wiosna powolutku przedziera się przez te szaro-buro-ponure kolorki... Robi się coraz bardziej zielono. U nas pod blokiem kasztany już taaaakie pąki mają:yes: i kwitną forsycje, i trawa zaczyna rosnąć (u mnie na działce:cool:) Jest nadzieja, że już niedługo i na ciepło się doczekamy... Ale urlopu to Ci zazdroszczę:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no tak, zieleni sie, ale troche wolno ;)

Moje sadzonki pomidorow wielkie sa, wypadaloby je juz wysadzic, ale zdecydowanie za zimno jest. No i pierwsze hiacynty na dzialce zaraz zakwitna! :)

 

No, urlop - pierwszy prawdziwy odkad Mloda sie urodzila, czyli od ponad 3 lat. Wczesniej sobie raz w roku chociaz wyjezdzalismy gdzies dalej samolotem. Dlatego bardzo sie ciesze na te 2 tygodnie :) Mloda tez sie cieszy, na razie w wannie nurkuje w masce i z rurka ;)

Milego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

Fajnie ze sie odezwalas, pomyslalam ze przeczekam te zawirowania forumowe i dopiero sie odezwe... mi przychodzily powiadomienia ze mam przepelniona skrzynke, ale oczyscilam ja, w tej chwili mam tam tylko kilka wiadomosci wiec nie wiem o co chodzi...

Pisalam do Ciebie tez kilka razy na priv. Jezeli mialabys czas i ochote przyjechac do nas w takim razie po pracy w sobote, to zapraszam - bedziemy pewnie do 15.30 a moze i troche dluzej.

Od 10tej walczymy z ziemia, zamowilam pana z glebogryzarka, wiec troche nam zejdzie ;) Przyjedzie tez Ola po granit, pomozemy ladowac ;)

 

Daj znac jesli mialabys czas przyjechac :)

Pozdrowka,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...