Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Carol,szczególnie za ta radę z papierkiem lakmusowym, świetny sposób, właśnie o coś takiego mi chodziło. No i chyba w takim razie wygłupiłam się z tymi zdjęciami, ale dzięki, że mi to uświadomiłaś :)

 

W ostatnich dniach zwiedziłam centra ogrodowe w Białym i okolicach i również poradzili mi sadzić kopiąc nieco głębiej i wsypując torf. Co prawda czytałam tu na forum wypowiedzi Pinusa i Elfir, że z tym torfem to niekoniecznie, ale argument ogrodnika ze szkółki, że w piachu to mi raczej nie urośnie przemówił mi do wyobraźni. W każdym razie dziś zakupiłam 40 thuj smaragd, bo czas najwyższy, ziemię do iglaków i w weekend będzie sadzone! Ole! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej Grazi,

tanie bo z Chin.

Ale to prawdziwe drewno debowe, ladnie zrobione, zadna tandeta. Za swoja zaplacilam 2x tyle po ile jest teraz wrr... pewnie sie wycofuja z handlu nimi czy moze model wychodzi i to resztki? Nie wiem. Ale kupilabym ja drugi raz i gdybym miala wizje duzej lazienki to tam tez kupilabym szafke od nich a nie w ikei. Polecam.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grazi,

tanie bo z Chin.

Ale to prawdziwe drewno debowe, ladnie zrobione, zadna tandeta. Za swoja zaplacilam 2x tyle po ile jest teraz wrr... pewnie sie wycofuja z handlu nimi czy moze model wychodzi i to resztki? Nie wiem. Ale kupilabym ja drugi raz i gdybym miala wizje duzej lazienki to tam tez kupilabym szafke od nich a nie w ikei. Polecam.

K.

 

Dzięki za odp.., zastanawiałam się, czy to dobra jakość. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mówimy o tym samym, ale w Białymstoku jest sklep Aneks na Produkcyjnej, który jakiś czas temu robił ogromną wyprzedaż szafek i umywalek rea. Macałam, oglądałam - bardzo solidnie wykonane meble. W każdym razie wystawiali to wszystko na Allegro za naprawdę niewielką kasę. Może jeszcze wystawiają? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...