Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

Dzień dobry ....kanapy super wszysktie, opcje jasne rewelka pod warunkiem "dzieciątek BRAK":yes::yes::Doj coś wiem z doświadczenia moje jasno beżowe kanapy wyglądają jak szaro-bure wycieruchy;)i nie pomagają wytłumaczenia umyj ręce, nie jedz na kanapie, buty... itp. słówka jest git i brudno:bash:nasze kochane bachorki...pozdrawiam upalnie, pracujaco, przed urlopowo, i forumowo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej,

chce szare, nie te jasne-kremowe. Masochistka nie jestem ;) Dzieci 1:)

Obecnie w bloku mamy czerwona sofe i tez sie nacierpiala ;)

 

Znam juz ceny Bari, ale chce ja zobaczyc na zywo - jest w WIK na Jerozolimskich. Moze jutro zmolestuje Malza coby tam podjechac - o ile tak goraco nie bedzie...

przedurlopowo? Tobie to dobrze... ja juz po :/

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten urlop to dopiero 19.VII łooo matko....................... i całe 7 dni o się nazywa odpoczynek hihihiczyli 5 bez soboty i niedzieli te mam akurat wolne ZAWSZE!!!!, wiadomość z ostatniej chwili:- mamo będziemy mieć gości na noc, zaprosiłem 2 kolegów, fajnie co? i co miałam odpowiedzieć fajnie... tylko kto wam będzie jedzenie robił:bash:a miało być spokojnie kawusia spokój no to się zacznie :jawdrop: A u mnie 2 potworki 10-latek i 4-lakta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pierwszym dniu LATA....tylko dlaczego deszczowo i zimno???????? Witrynka PRZEPRZEPRZEPIĘKNA, a jak będzie ich 4 to... łoooooomatko, naprawdę super, kolory obioć niczego sobie, to co dwa kolory naraz??? a i lampa młodej reprezentuje się fajowo. TAjemniczy ogród owoce swe przekazuje to tylko do przetwarzania..... :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry. pierwszy raz jestem i ho ho. ładny ten domek tylko ma jedną wadę;)jest taki duuuuuży. a dzieki wam chyba kupie drzwi wewnętrzne.znalazłam namiar i po nitce do kłębka. okazało się radom. jakieś 70 km od nas. pojedziemy zobaczyć i może zamówimy. a czy wy jesteście z nich zadowoleni?:wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:)

Twoich lamp jeszcze nie zawiesilismy, pewnie na koncu beda...

U nas pogoda znosna. Kolory obic - ta firma odpadla, nie bedzie sof Meblexu, wiec te kolory sa juz nieaktualne. Probnikow od producenta chesterfielda nie dostalam jeszcze - dzisiaj lub jutro byc powinny...

Owocow tylko troszeczke, bo krzaczki na pniu szczepione. Podejrzewam ze przetwarzac to tam nie bedzie czego, raczej do skubniecia przy okazji chodzenia ;)

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kwartet.

Czy dom duzy? No tak, teraz mieszkamy na 46 m2, a tu nieco ponad 3x tyle. Sprzatania troche bedzie. Ale i miejsca do zycia wiecej :) Ogrzewanie mamy tanie, wiec... kwestia przyzwyczajenia i... zagracenia ;)

Drzwi z Radomia - jakosc bardzo dobra, na pewno lepsze niz wszystkie surowe drewniane ktore ogladalismy. Laczone na mikrowczepy, bez sekow, cena dobra byla... polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Sofki prezentują się uroczo. Przy stonowanych kolorach salonu ta patchworkowa będzie .......bardzo kolorowa. Zwróć uwagę na zdjęcie które wstawiłaś w dzienniku, w pokoju w którym stoi, jest trochę kolorów. Bedziesz musiała przełamać to dodatkami 0 ale ja się nie znam, choć tak mi się wydaje ;)

http://lh5.ggpht.com/_8s1TB229vsg/SdxQie4nOPI/AAAAAAAACt0/8CZcTWsdRvc/p75%255B7%255D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...