Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

hej Aga,

ciesze sie ze Ci sie podoba :)

Hmm tak wyszlo, ze kominki postawilam na razie w salonie na scianie pomiedzy lazienka i kuchnia. I dokladnie nad nim, na tej samej scianie w duzej sypialni - pomieszczenie za nim to po lewej garderoba (stoi czarny wieszak na kolkach), a po prawej pokoj Mlodej.

 

Pozdrawiam!

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Głos oddany i pragnę zauważyć, że prowadzisz :D :D

Ja osobiście nie mogę się już doczekać relacji LIVE z nowych włości!!

Kamień, taki ładniejszy, można kupić w takich składach gdzie sprzedają kostkę brukową, otoczaki, itp. Również w większych, dobrych sklepach ogrodniczych. Jak ostatnio pytałam o takie zielone: http://www.brukbud.bialystok.pl/index.php?page=kamien-surowy to były po 350zł za tonę.

 

P.S. Carol, wyobraź sobie, że ja też dostałam zaproszenie do tego konkursu, ale patrząc na swoją marną ilość postów byłam przekonana, że to tzw. mail automatyczny wysłany do wszystkich użytkowników :) Ech, łamy papierowego Muratora to byłaby piękna pamiątka... :) Trzymam za Ciebie kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Meg, Aga..

ja tak bez pozwolenia skopiowalam ten kamien - fontanne ... Wlascicielka napisala - kopiowac do woli - wiec wzielam sobie do serca ;) Ale wpisze sie jej w komentarzach, dla porzadku!

 

Pompa chyba jest pod spodem - robi sie taka jame w ziemi, wyklada czarna folia, na dno daje pompke (musi byc podprowadzona elektrycznosc), na nia jakas np metalowa podstawe zapobiegajaca zmiazdzeniu pompki przez kamien ;) I w kamieniu odpowiednia srednica. Jesli niekupie gotowej fontanny, to moze sobie zmajstruje :)

 

PS zobaczymy, moze sie uda z tym konkursem;) Szkoda ze nie wyslalas fotek Aga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TANSZY ;) pomysl na fontanne w ogrodyie. Planuje wykorzystac... kamienna umywalke :) Otwor w odpowiednim miejscu jest, misa sie bedzie napelniac (wodopoj dla ptakow) i przelewac przez krawedzie. Umywalka - 300 zl (samo wiercenie w kamieniu mialo kosztowac 250 plus kamien, plus transport...) np taka (...)

Co myslicie?

Genialne w swojej prostocie! Czy mogę ewentualnie skorzystać z tego pomysłu? Co prawda mam jedną koncepcję, ale jakby nie wypaliła...dobrze mieć coś w zanadrzu :)

 

Super, że umowę przedwstępną już podpiszecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...