Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

Witaj, zajrzałam do Twojego dziennika

Witaj Canna!

Bardzo mi milo:)

Warszawa jest z racji studiow, a potem nam sie zostalo hmm juz 5ty rok. A dom chcielismy blisko jednych lub drugich Rodzicow (moi Oswiecim, meza Zdunska Wola) i rownoczesnie blisko wiekszego miasta (zeby praca byla) i stanelo na okolicach Lodzi;)

Coreczka tez mi sie podoba, za pare dni bedziemy swietowac jej 2gie urodziny:)

Wy juz mieszkacie? Nie widzialam chyba Twojego dziennika, prowadzisz?

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za wyjaśnienie, teraz już rozumiem, połączyła Was stolica http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_lol.gif

 

Co do mojego dziennika, to go nie mam.

Jak widać w moim podpisie mieszkamy od kwietnia, zbudowałam domek w 11 m-cy przy wydatnej pomocy super ekip i wspaniałego kierbuda http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popcarol - ten stolarz co pisałaś w dzienniku, to "polecany", znaczy dobry ? :wink:

 

pozdrawiam, majki

hej Majki!

stolarzem jest moj Tato, bedzie nam robil kuchnie

:) dobry;)

a listwy przypodlogowe od stolarza w Paianicach - drewniane, jeszcze ich nie widzialam ani nie kupilam, wiec na razie nic nie wiem. Temat rozpoznam za 2 tygodnie, dam znac:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolina!!!

Dawno nie zaglądałam, a tu takie postępy, ho, ho!!!

Gratuluję!!!

A córcia kiedy kończy 2 latka?? Bo ja też mam prawie dwulatkę (14 stycznia :D )

Mam nadzieję, że tempa nie zwolnisz, bardzo ciekawie czyta się Twój dziennik!!!

Nadal będę zaglądac :D :D :D

Dziekuje:) I zapraszam:)

No prosze, Gabi 19go stycznia skonczy 2 latka:) Zagladasz moze na forum Mamy - Styczen 2007 na gazecie.pl? Jesli nie, zapraszam!

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=43538

 

Najlepszego dla prawie-rowiesniczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że kuchnia zaplanowana a ja właśnie przed chwilka rysowałam swoja i tak też gdybam nad tematem kuchennym ale przydała by mi sie wizualka bym widziała czy faktycznie tak chcę :) i czy wszystko będzie pasowało :) pytałas o fuge myśle że jesli to jest ten gres który wczesniej wklejałas ten jasny to pasowała by szarość z tym że jesli wpada płytka w krem to chyba bardziej beżowa jaka ta płytka jest w biel wchodzi czy w żółty ? zdjęcie może nieodzwierciedlac naturalnego kolorku jakich rozmiarów masz kuchnię pytam bo podobne ułożenie mam z tym że ja okienko po prawej stronie zamurowałam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc :D

Ja bym do płytek jasnych (tych konkretnie) nie brała szarej fugi... płytki piękne, a szary może tylko popsuc... ale beżowe już tak :) Rozumiem obawy o sprzątanie :roll:

A używałąś wcześniej zmywarki 45cm? Jeżeli jest Ci wygodnie to ok, ale z moich doświadczeń (sama nie mam zmywarki ale u teściowej/siostry/bratowej miałam okazję używac) i opowiadań znajomych (którzy mieli 45 a zmienili na 60) sugeruję, żebyś pomyślała o 60 (jak jeszcze nie kupiłaś).

I ja bym tą zmywarkę dałą z drugiej strony zlewu. Łatwiej postawic naczynia na blacie jak je sprzątniesz ze stołu i potem załadowac.

Mam nadzieję, że nie wkurzają Cię takie moje uwagi :oops: tym bardziej, że wszystko co Ty teraz robisz to u mnie jeszcze w sferze marzeń...

Ale kibicuję gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że kuchnia zaplanowana a ja właśnie przed chwilka rysowałam swoja i tak też gdybam nad tematem kuchennym ale przydała by mi sie wizualka bym widziała czy faktycznie tak chcę :) i czy wszystko będzie pasowało :) pytałas o fuge myśle że jesli to jest ten gres który wczesniej wklejałas ten jasny to pasowała by szarość z tym że jesli wpada płytka w krem to chyba bardziej beżowa jaka ta płytka jest w biel wchodzi czy w żółty ? zdjęcie może nieodzwierciedlac naturalnego kolorku jakich rozmiarów masz kuchnię pytam bo podobne ułożenie mam z tym że ja okienko po prawej stronie zamurowałam :)

 

Gres to marmi moderni MM02 nowej gali, jest to taki cieply bez wpadajacy w zolty. Znalazlam forumowiczke ktora dala fuge idealnie w kolorze tego gresu, ale po roku uzytkowania i zmywania jest szara, wiec pomyslalam ze od razu taka zrobie;)

Kuchnia ma 4,5x2,5 metra, okienko zamurowane nie byloby ok, bo est od ulicy i brzydko by domek wygladal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc :D

Ja bym do płytek jasnych (tych konkretnie) nie brała szarej fugi... płytki piękne, a szary może tylko popsuc... ale beżowe już tak :) Rozumiem obawy o sprzątanie :roll:

A używałąś wcześniej zmywarki 45cm? Jeżeli jest Ci wygodnie to ok, ale z moich doświadczeń (sama nie mam zmywarki ale u teściowej/siostry/bratowej miałam okazję używac) i opowiadań znajomych (którzy mieli 45 a zmienili na 60) sugeruję, żebyś pomyślała o 60 (jak jeszcze nie kupiłaś).

I ja bym tą zmywarkę dałą z drugiej strony zlewu. Łatwiej postawic naczynia na blacie jak je sprzątniesz ze stołu i potem załadowac.

Mam nadzieję, że nie wkurzają Cię takie moje uwagi :oops: tym bardziej, że wszystko co Ty teraz robisz to u mnie jeszcze w sferze marzeń...

Ale kibicuję gorąco

 

Zobacze jak beda wygladaly plytki ulozone - na szarym kleju, ktory pewnie bedzie wystawal:) Jak mi sie spodoba, dam szare fugi. Do lazienek fugi kupione, na dol jeszcze nie.

Moja Mama ma zmywarke 45, a Tesciowa 60 i mama uzywa, a tesciowa tylko od wielkiego dzwonu przy gosciach, bo na co dzien dla 2-3 osob jest zbyt duza. Wiec optuje za 45tka:) Z tej strony zaplanowalam bo podejscie od wody tak jest... prosze o wiecej uwag, nie obrazam sie, costy! :)

Pozdrawiam!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam jakie moje płytki sa dokładnie ale cos podobnego mam i dąłam jasną ściany mam beż jasny z dekorala i narazie w planach mam ciemna kuchnię wengę bądż coś z ciemnych brązów

 

 

o cos takiego mam

 

http://img155.imageshack.us/img155/7684/dsc05373wa3.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/dsc05373wa3.jpg/1/w800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podglądam co robisz, jestem nieco starsza i dziecko już dorosłe. Miałam zmywarkę 45 i nigdy więcej, przy 3 osobowej rodzinie tylko 60, lepiej pół zapakować choć teraz mam taką od roku i nigdy mi się zdażyło na pół włączyć. Twoje dziecko jeszcze małe, będziesz miała mycia szklanek, że ho, ho. W 45 wchodzi jeden garnek na dole i nic więcej :(

Przemyśl to jeszcze, ja żałowałam parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam tu przypadkiem...

Gratuluję tempa i postępów

I zadaję pytanie :lol:

Gdzie mogę kupić takie cuda lub jak nazywa się taki typ halogenu?:

Znalazlam cudne oprawy halogenowe do gornej wiekszej lazienki, zorientuje sie tylko czy da sie u nas je zamontowac bez zadnych przerobek (bo wygladaja jakby byly montowane w dodatkowych wnekach w kartongipsowym suficie) i bede zamawiac:) Super cena:) - wazne, bo potrzebuje 6 sztuk co najmniej.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/VT7qIuKU0JjWUx6foX.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/EGeacDoiJ6bgaMVlZX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to w tych kuchniach w dzienniku jest podłoga z lamówkami czy kolor mebli ??

hmm chyba w takim razie niedobrze opisalam.

Chodzi mi o polaczenie 2 kolorow plytek w kuchni - zeby przed szafkami dac ciemniejsze. Kolor kuchni jest bialy, plytki na calosci bezowe (caly salon i reszta parteru), pod szafkami chcialabym te brazowe pasiaste badz czarne. KTORE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INESS!!

 

Halogenki sa do montowania w suficie podwieszanym (takim z kartongipsu). Nazywa sie to oprawa halogenowa.

Dostepna w LEroy po 20 zl/szt, ja kupilam troche taniej na allegro, tutaj:

 

http://www.allegro.pl/item516228758_oprawa_halogenowa_krysztal_lan_11a_swiatlo.html

 

pozdrawiam!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to w tych kuchniach w dzienniku jest podłoga z lamówkami czy kolor mebli ??

hmm chyba w takim razie niedobrze opisalam.

Chodzi mi o polaczenie 2 kolorow plytek w kuchni - zeby przed szafkami dac ciemniejsze. Kolor kuchni jest bialy, plytki na calosci bezowe (caly salon i reszta parteru), pod szafkami chcialabym te brazowe pasiaste badz czarne. KTORE??

 

mnie podobały sie te jasne ale jesli kuchnia ma byc biała to czy nie za mdło będzie ?? a jakies dodatki krzesła jakie będą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...