Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

hejka... ta bordowa i szara umywalka cuuuudooooo ( żółta nie bo nie lubię żółtego ;) ) przeprowadzaj się szybciutko z lampami poczekam i zobaczę efekt u Ciebie Karolciu....bo lampy kupiłam w Czaczu...kinkiet i żyrandol jak dla mnie są booosskie czyli zeusowe itp ;), i chciałam jeszcze powiedzieć czyli napisać : białe witrynki są:jawdrop: wiem.... pisałam już o nich, ale jakoś tak mi się bardzo podobają, że jeszcze raz napisałam......lampy znalazłaś super i będą bardziej pasowały, tak więc szybko ściągaj tamte :wiggle: A ja w pracy jestem... i 3 godzinki mi pozostało..... i 2 dni wolnego uhahaha. Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Dziewczyny! Melduje sie, na razie z domu Tesciow :)

 

Wycinanki z dywanow: [email protected] , na fotoforum.gazeta.pl ma swoja galerie, poszperaj, obejrzyj, wyslij maila. Cuda robi! :) Ma taki sam nick na allegro, moze cos wystawia?

 

Dziure w kamieniu za 250 zl chciala mi zrobic jedna firma, ale posiekaj mnie, nie pamietam - okolice Lodzi... nie wiem czasem czy nie Zierz... zadzwonilam pod pierwse lepsze uslugi kamieniarskie, nawet ci co robia pomniki cmentarne (!) wiertla maja...

 

Mieszkanie pomalowalismy, zabralismy dzisiaj rano wiekszosc rzeczy i OPUSCILISMY WARSZAWE!!! Dziwnie sie czulam... nawet bardzo... wrocic musimy, podpisac umowe sprzedazy mieszkania i zabrac reszte gratow, pewnie co jakis czas jezdzic bedziemy (praca)... ale mimo to... dziwnie :)

 

Umywalki mila pani mi przywiozla, ale zostaly w Wawie (mialy niewielki priorytet i sie nie zmiescily po prostu...) Ta na fontanne zamontoana pewnie bedzie na wiosne dopiero, bo na jesien robic bedziemy jeszcze ocieplenie fundamentow i sadzic w poblizu domu ani mi sie sni, skoro mi to jakas ekipa potem zniszczy...

 

Jutro na 10ta przyjezdza zmywarka, piekarnik i lodowka. Graty ukladamy w szafie w garderobie, montaz kuchni konczymy. Mam nadzieje do srody (przez 2 dni) sie w 3 osoby wyrobimy. Bo zmierzamy jechac gdzies odpoczac :) Pozdrowka, kciuki trzymajcie prosze!

Karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że mieszkacie i co i co super ? !! !! Wiem, że nie wiesz gdzie co jest położone, panuje wszędzie totalny haos, ale to jest wszystko do przebrnięcia ( mnie to już cały rok zajmuje ;) , na starym mieszkaniu wiedziałam gdzie co jest położone, a tu wiem ,że to miałam i na tym się kończy, leży gdzieś na strychu ;) ) A ta Wasza kanapaaaaaa fioletowa to hmmmmmm brak mi słów jest ŚLICZNA, pokój małej wypas...sprzątaj i układaj, przekładaj, dopieszczaj, przenoś, przybijaj bajka, poezja...uwielbiam to robić, nadal dopieszczam, przybijam, przekładam.....ŚCISKAM I CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ.....a internet w domku to podstawa, widok za oknem będzie zmienny chmury, słońce, mgła, deszcz i kolory....więc praca będzie urozmaicona....zmywareczka, praleczka super wynalazki :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Twoje lampy... hmm... moze w przyszla sobote, przyjedzie Tesc i brat Malza, pomoga, moze uda sie zawiesic?

Z tym przrekladaniem, ukladaniem to mam juz dosc szczerze mowiac... wiec utknelam w matwym punkcie.

Wczoraj stwierdzilam ze powypycham troche niepotrzebnych rzeczy przez allegro, wiec chwilowo tym sie zajmuje... trawe kosilismy, chwastz wzrzwalismz, kilka roslin przesadzilam... zasadzilam te ktore przywiozlam spod augustowa (zawsze cos przywoze ;) i tak mijaja dni ;) Od srody pracuje, do polowy nastepnego tygodnia 4h/dziennie tylko na poczatek, bo Mloda chce odbierac wczesniej z przedszkola... pozdrowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...