Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O,o,o! To ja z Tobą będę się w ogrodniczkę bawić! Może się czegoś nauczę :D Co mam przygotować do tych wysiewów? Doniczek plastikowych mam mnóstwo po tujach, nasiona też już wczoraj oglądałam :)

 

Ładny kolor na ścianach u Młodej :) Słodko :) A ja szafkę popełniłam, może się później pochwalę, czy co..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Mam pytanie odnośnie Twoich lamp Abelite. Zastanawiam się nad zakupem ale z racji tego, że wylądują na podwieszanym suficie zastanawia mnie kwestia wagi tych lamp. Czy są tak ciężkie na jakie wyglądają?? Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Karolina, jak tam serial pt. 'Będąc młodą ogrodniczką...'? :D Zostało mi jakieś 40 plastikowych 2.5l donic po tujach, chyba mogę w tym siać? Och, czekam z niecierpliwością na Twoje posty i w ogóle byłabym wdzięczna za wszelkie dobre rady :) Tylko tak wiesz, łopatologicznie... :) W ostatnim czasie pochłaniam wszystkie książki, działkowce i wycinane przez ostatnie 2 lata artykuły na temat warzywnika, ale im więcej czytam tym mniej wiem... A babcia zawsze mówiła, że to takie proste: posiać, podlać, opielić, zebrać i zjeść :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, ostatnio mam duzo pracy, nasionka jak kupilam tak leza. ale zmobilizowalas mnie, przynioslam wczoraj ziemie, czekam az rozmarznie - byla w garazu... bede siac z corka, fotki i opisy wrzuce. generalnie to nie jest trudne :) za pierwzyms razem rzetba poglowkowac co obok czego posiac, bo niektor reosliny sie nie lubia. no i pomyslec, zbye jedne roslinynie ocienialy innych, bo groszek, fasola sie pnie, a korzeniowe nie... itp.

zobacz sobie - ze 2razy rysowalam i wklejalam plan nasadzen, kolo utlego-marca ub roku tez. Teraz tezna rysowalam, ale na papierze. jak bede miala chwile to przerysuje do painta i wkleje.

Wlasnie wrocilam z wyjazdyufirmowego na nartach, fajnie bylo, ale weekend odsypialam ;) i mam stringi koronkowe z Koniakowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Aga, sieje po 3 w rogach doniczek, bo 1-2 sadzonki pikuje w inne miejsce potem, a w doniczce zostawiam te najsilniejsza. Jaknie potrzebujesz tylu sadzonek, siej po 3 w "kupie", potem 2 slabsze wyrwij - w ej tsposob bedzie najsilniejsza na srodku doniczki. JA TE dodatkowe daje Tesciowej i zawoze na dzialke pod augustow :)

podlewam jak wierzch ziemi przeschnie troche. i na poludniowy parapet:) powodzenia! karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

wiem, wiem, wiem, ale podsyłam jako ciekawostkę :) http://allegro.pl/fotel-fotele-uszak-styl-patchworkowy-nowosc-i1553706523.html

Pozdrawiam i melduję, że u mnie pięknie rośnie! Masakra ile radości może dać kolejny centymetr pomidora, choć przecież żadna w tym moja zasługa. No ale chodzę dumna jak paw i rozpowiadam, że mam rękę do roślin ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga a kysz! :) fotel super, takiego wlasnie szukalam 2-3 lata temu i nie bylo :/ troche zywsze kolory moglby miec - co jest do zrobienia wrr.

no nic, na razie euro trzeba kupic na wakacje ;) i mialam na Tajlandie zbierac a Ty mi tu wynajdujesz takie cuda ;)

dobrze wiedziec ze robia, moze za jakies pare wyplat/premii sie zastanowie powaznie ;)

widze ze Ciebie ogrodek tez wciagnal? :) teraz pada, necih podewa :)

kupilam wczoraj sliwe japonska do ogrodu, musze ja dzisiaj wkopac, to staotnie owocowe drzewko jakie nam sie zmiesci ;) pozdrowka!

karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oj widzę ,że prace działkowe idą pełna parą.mnie jakoś nie ciągnie-może dlatego,że moja Mama uwielbia prace w ogródku i dla mnie nic nie zostaje.Choc ostatnio czytałam,że prace w ogródku działają antydepresyjnie i podnoszą poziom serotoniny(hormonu szczęścia) w organizmie.Takie działanie mają bakterie żyjące w ziemi,które wdychamy z powietrzem.Łoj,mam nadzieję,że nie zanudziłam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...