Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

Jesli myslisz że na ciemnych nie będzie widac zabrudzeń to chyba troszeczke jesteś w błędzie czym ciemniejsze bardziej widac każdy ślad :) w kuchni mam jasny gres a w salonie ciemniejszy i na jasnym jak umyje podłoge to nie trzeba by nawet polerowac a na tym ciemniejszym zaraz widac po umyciu smugi i trzeba na sucho zrobic polerke :) a tak mi mówili kładż gres kładz to gratuluje sprzątania :) zastanawiam sie ciagle nad ta twoja lamówka a czy w ogóle ona musi byc ?? może skupic sie na dodatkach w jakims innym kolorze a podłoge zostawic jasna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aguleczka!

Chyba nie robimy lamowki, calosc - i salon i kuchnia w tych jasnych plytkach. Bedzie najladniej, a ze sprzatac trzeba... coz...

Na tych paseczkowatych nie widac wlasnie brudu:) Byly testowane, nawet wlosow nie widac! Beda na podlodze po calosci w gornej lazience.

 

A czy bedzie mdlo.. mi sie takie jasne wnetrza podobaja. Meble w salonie beda ciemne. Chyba decyzja podjeta! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguleczka!

Chyba nie robimy lamowki, calosc - i salon i kuchnia w tych jasnych plytkach. Bedzie najladniej, a ze sprzatac trzeba... coz...

Na tych paseczkowatych nie widac wlasnie brudu:) Byly testowane, nawet wlosow nie widac! Beda na podlodze po calosci w gornej lazience.

 

A czy bedzie mdlo.. mi sie takie jasne wnetrza podobaja. Meble w salonie beda ciemne. Chyba decyzja podjeta! :)

 

No to taka decyzja zapała jak u nas :) myślę że dodatkami mozna ożywić wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popcarol - możesz napisać gdzie kupowaliście reku i jaki wybrałaś ( może nie doczytałem :oops: )...

i ile ... $ ?

Albo tu, albo jak wolisz na PW - jeśli mogę prosić :p

 

pozdrawiam, majki

hej Majki, zadna tajemnica, wiec moge pisac tu;)

Robila firma Warebud z Wielunia (chyba warebud.pl po prostu), centrala Mistral 400 geo + sterowanie RC1. Za centrale, przewody itp wraz z instalacja zaplacilismy niecale 17 tys zl. Do tego niecale 13 z materialami za gruntowy wymiennik ciepla... czy bedzie dzialac napisze za ok pol roku;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałam, że szarość z czerwienią tylko mnie się podoba!!! Świetny wybór! Również planuję łazienkę na parterze zrobić w tych kolorach. nie zbyt dobrze widziałam - czy tam masz położony tylko jeden odcień szarości? A podłoga jaki ma kolor. Jeśli można to proszę o dodatkowe foto. Ten jasny kolor - biały? czy może raczej kremowy? Gratuluję!! Doskonały wybór!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zbyt dobrze widziałam - czy tam masz położony tylko jeden odcień szarości? A podłoga jaki ma kolor. Jeśli można to proszę o dodatkowe foto. Ten jasny kolor - biały? czy może raczej kremowy? Gratuluję!! Doskonały wybór!!!!

 

Po stronie umywalki jest ciemny szary, po stronie prysznica zlamana biel w szare kwiatki. Podloga jest od kompletu (ta sama kolekcja), wiekszosc jasnoszara, dywanik pod umywalka ciemnoszary-grafitowy. Lustro bedzie w czerwonej ramie, sciany szare. Ciesze sie ze sie podoba:) pozdrawiem,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

pierwszy raz tu zaglądam i czuję się prawie jak u siebie :). na podłodze marmi moderni, te same inspiracje na fotkach, nawet chyba licytujemy na tych samych aukcjach :lol:, tylko moje dziecię młodsze o 3 miesiące i jeden dzień :)

 

Karolcia dawaj zdjecia jak to u Ciebie wyglada!!!!! :) I prosze mi nie podbijac cen na allegro ;) Pozdrawiam imienniczke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorkami sie nie przejmuj fotki były robione widac w trakcie malowania więc to inaczej wygląda poczekaj na drugą warstwę i na wyschnięcie może być też ciemno w domku z tąd kolorek ci nie gra z tym co planowałaś :) mnie kolory szokowały po otwarciu puszki a potem na ścianie już mi się podobały :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorkami sie nie przejmuj fotki były robione widac w trakcie malowania więc to inaczej wygląda poczekaj na drugą warstwę i na wyschnięcie może być też ciemno w domku z tąd kolorek ci nie gra z tym co planowałaś :) mnie kolory szokowały po otwarciu puszki a potem na ścianie już mi się podobały :)

 

Zobaczymy, zobaczymy - w sobote;) Oj, mam nadzieje bedzie dobrze. Jednak nie powinnams ie zgodzic na malowanie bez nas tam :( Kolor kolorem - inaczej na probniku, inaczej w puszce, zupelnie inaczej na scianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...