Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

witam

gratuluję slicznego domku:-))

ponieważ myślimy o realizacji tego włąsnie projektu mam pytanie. jakich zmian dokonaliście wewnątrz? jak ogrzewany jest domek? czy udało sie znaleźć jakieś miejsce na kotłownię?

z góry dziekuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej!! Wróciłam po miesięcznej nieobecności - to się nazywają wakacje! pod Augustowem zresztą, uwielbiam te okolice :) z przodu jezioro, z tyłu las, dwóch sąsiadów i nikogo więcej po naszej stronie jeziora, żyć nie umierać! Zero tv, Internetu, nawet telefon wyciszyłam i wrzuciłam w ciemny kąt. A co było najlepsze? Prawie całkowity brak wszelakich remontów i wykończeniówek! Prawie, bo nie omieszkałam odmalować wanny... ;) W każdym razie na Muratorze faktycznie jakoś leniwie, no i jakie piękne projekty dostałaś! Profeska! :D Hebe posiadam, jakieś takie niemrawe to to, w ogóle nie zmienia objętości, kształtu, nie kwitnie, ot, takie jak kupiłam wczesną wiosną takie jest teraz, co jest też zaletą, bo wciąż jest intensywnie zielone, jędrne, jak z obrazka. Wyczytałam tylko, że trzeba je osłaniać na zimę, bo łatwo przemarzają.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Aga!

tak sobie o Tobie ostatnio myslalam, ale zagladalam ze u Ciebie tez cisza... fajne wakacje mialas! Wybralabym sie tam z checia, I do tego iesiac urlopu!!! jak to zrobilas? u nas 2 tyg to maks... no trudno ;)

Przenioslam sie na to ogrodowisko, prawie codziennie cos wrzucam - dopinguja mnie do zmian w ogrodku ;) no i zmieniam. Zapraszam ;)

O hebe wiem, czytalam :) zobaczymy.

 

pozdrawiam serdecznie!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, nie widzę jakoś Twojej kuchni :/ moze przelece kilka ostatnich stron wpisow w tym watku o kuchniach z ikei, to znajde... bo w watku Twoim nie widzialam??

 

Teraz siedze na tym ogrodowisku, fajni ludzie, echo od razu, no i znaja sie na ogrodach, a o to mi chodzi :) Ja tez sie ucze, no i codziennie costam dlubie:)

Jak beda jakies efekty to i tu wrzuce, choc tu strasznie jakos pusto...

 

pozdrawiam serdecznie :)

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Chyba padnę! Karola! Ja też będę zamawiać przed zimą drzwi do przedpokoju, też 260 suwane (zimą zasuwane, na lato na stałe 'wsunięte'=brak przejścia między wiatrołapem a resztą domu) i też wydumałam, że najtaniej to chyba u jakiegoś 'sprzedawcy szaf'! :D Komador, mówisz? A robiłaś może wycenę w Indeco?

Pozdrawiam! I oby wciąż Wam się dobrze mieszkało! A dobre układy z sąsiadami to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszeeego!!

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQiD2r15UBg5gVVZA49Hh0h0vXDaxjMKGgxMT7fCM9GBRfXWmJ0pA

 

Ja się z kolei ostatnio 'szarpnęłam' na tradycyjny granchio sfera. Naprawdę, kto by pomyślał,ale ciężko jest znaleźć ładny czajnik niesrebrny, nienowoczesny. Pledy czad, ostatnio widziałam w jysku w promocji w tym stylu, niestety nie widzę na stronie jyska. Ale były duże, jakby dziergane (na pewno maszynowo) i kolorowe :) Po 5 dych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga,

te w Jysku widzialam, byly po 99 zl (pewnie Ty widzialas juz w promocji jesli to te same?) Tez mi sie podobaly...

dzieki za zyczenia :)

 

A czajnik jaki chcialam - to czajnik do gotowania wody, ale nie taki nowoczesny wlasnie... jest taki:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/NMettd3cS4kHKlawEX.jpg

pozdrowka!

Karola

Edytowane przez popcarol
dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...