Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

I znowu ja! Znalazłam! Chodzi o ten projekt łazienki - czy zrobiłaś to samodzielnie?

 

quote="popcarol"]Mam projekt dolnej lazienki!!!

VENDEA, dziekuje Ci serdecznie za pomoc

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/ThoOjvcbvBSba9oN4X.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/V9kX9Dic1NIoDBC4pX.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/uNGbdPDG0BlKfOEzEX.jpg

 

Jeśli mogę prosić o pomoc co to za program itp. Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Cie:) Milo mi ze oprocz czytania komus sie zachce czasem cos napisac:)

Jutro zamierzam ogarnac troche mala lazienke, mam nadzieje bedzie skonczona, tj kabina zamontowana i umywalka podlaczona, a WC nie w brodziku a na swoim miejscu ;) Ten szary na scianie nie do konca jest taki na jaki mialam nadzieje, ale do nastepnego malowania musi wytrzymac. W rzeczywistosci nie wpada w niebieski na szczescie :)

 

Czerwone plytki z tej kolekcji sa super, ale troche drozsze niz reszta, do tego w oryginale zamierzalam pomalowac sciane z oknem na czerwono (ale projektantka na forum zaproponowala szary wszedzie i sie zgodzilam), wiec zrezygnowalam z czerwonych plytek.

Wrzuce Ci fotke lazienki flowerowej znajomej spod Krakowa (dzieki Patrycja, mam nadzieje sie nie obrazisz), chociaz czerwonych tam niewiele jest:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/8eq2z3fcxjl7zidgyX.jpg

 

Co do szybki zamykajacej polke w gornej lazience, to sa specjalne zawiasy montowane bezposrednio do szkla (lacobel, ciety na wymiar u szklarza). Do tego albo uchwyt albo dziura wycieta w szkle zamiast uchwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu ja! Znalazłam! Chodzi o ten projekt łazienki - czy zrobiłaś to samodzielnie?

 

Jeśli mogę prosić o pomoc co to za program itp. Dzięki :wink:

 

To microsoft paint, latwiej zachowac skale i mozna wklejac np szafke ze zdjecia czy inne elementy z innych rysunkow.

Nie bardzo sobie z tym jednak radze, a ten projekt zrobila vendea (jeszcze raz wielkie dzieki!)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam sprzety AGD do kuchni, powili mam swoich faworytow.

 

Plyta gazowa Ariston TD 740 lub 640 TC ES CH

kolor tzw szampanski, zeby korespondowala z moim jasnym granitowym zlewem:

http://www.juka.pl/ftp/AGD/Ariston/Ariston%20TD%20640%20S%20CH-strona.JPG

 

 

Jeśli coś mogę dodać w sprawie wybranej płyty gazowej!!! Wydaje się być mało funkcjonalna. U mojej mamy jest podobna - pod każdy garnek inna raszka przy większym gotowaniu nie ma nawet jak zesunąć garnek na bok. Dwóch dużych garów nie zmieścisz bo każdy musi równo stać na swoim palniku w innym przypadku może coś spaść. Wiem, że wielkie gotowanie trafia się raz na jakiś czas ale jak dla mnie to wtedy ten czas jest najcenniejszy. Owszem wygląda to bajerancko i gdybym się wcześniej z tym nie spotkała pewnie bym rozważała zakup tego typu!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Te zacieki to masakra!!!! Można by tu kogoś odstrzelić!!!! Rozumiem, że to wina tych co robili dach, źle opierzyli komin? :evil: :evil: :evil: Czy te kamyki będą przykryte szybą - czy pozostaną w takim stanie jak na zdjęciach? Nie wiem czy nie doczytałam czy też nie ma :p Wytrwałości życzę!!! :p Co z tym holem.... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popcarol, kamyki sa naprawdę super, nic sie nie przejmuj tymi z gazety.. to pewnie z zazdrości. Będą naprawdę ozdoba Waszej łazienki, nie moge się doczekać efektu końcowego!

A tak już z całkiem innej beczki, przejrzałam wój dziennik parę razy i nie moge niestety nigdzie znaleźć namiarów na tzw. babke od stołu :-).. A stół jest naprawdę niczego sobie, jeszcze jak piszesz ze cena OK.. Plis daj znać skąd ten stół i za ile

 

pozdrawiam serdecznie,

tracey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popcarol, kamyki sa naprawdę super, nic sie nie przejmuj tymi z gazety.. to pewnie z zazdrości. Będą naprawdę ozdoba Waszej łazienki, nie moge się doczekać efektu końcowego!

A tak już z całkiem innej beczki, przejrzałam wój dziennik parę razy i nie moge niestety nigdzie znaleźć namiarów na tzw. babke od stołu :-).. A stół jest naprawdę niczego sobie, jeszcze jak piszesz ze cena OK.. Plis daj znać skąd ten stół i za ile

 

pozdrawiam serdecznie,

tracey

 

Babka od stolu :) sprzedala mi tez krzesla. I chociaz zaplacilam w listopadzie, do tej pory ich nie dostalam :( Walcze z nia przez allegro, ale nie wiem czy cos wywalcze... 1300 zl w plecy :( Dlatego namiary na nia usunelam z dziennika i wole ich nie podawac...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze czytam chcesz nowoczesna sofe połączyć z antykami ?? bo wyżej takie fotele gdzies widziałam :) ja bym juz poszła w jeden styl jaka sofa takie fotele by zabardzo nie namieszać w pomieszczeniu co do kamyczków na podłodze to ciekawy pomysł a co do całości łazienki hmm czegos mi tam brakuje ,narażę się ale jak widzę prace tego pana chodzi np o ściankę przy wannie i takie tam to nie wygląda mi na fachowca, jaki kolorek w dużej łazience na ścianie będzie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze czytam chcesz nowoczesna sofe połączyć z antykami ?? bo wyżej takie fotele gdzies widziałam :) ja bym juz poszła w jeden styl jaka sofa takie fotele by zabardzo nie namieszać w pomieszczeniu co do kamyczków na podłodze to ciekawy pomysł a co do całości łazienki hmm czegos mi tam brakuje ,narażę się ale jak widzę prace tego pana chodzi np o ściankę przy wannie i takie tam to nie wygląda mi na fachowca, jaki kolorek w dużej łazience na ścianie będzie ??

 

hej:)

mieszam sobie i mieszam, zobaczymy co z meblami bedzie:) te fotele to nie antyki, sa po prostu stare, ale nie na tyle zeby dostac miano antykow;) nic nie kupie poki nie wstawie tych mebli ktore mam do gotowego salonu (tj pomalowanego i z gotowa podloga), wiec troche to jeszcze potrwa, moze 7-go marca juz bedzie tam podloga, ale widzac dotychczasowe postepy nie wierze ze sie to uda.

Lubie takie mieszanie, ale nie moge przedobrzyc. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Czego Ci brakuje w lazience? Nie narazisz sie, wal smialo, po to umieszczam tu zdjecia zeby przy pomocy innych zauwazyc rzeczy ktorych sama nie zobacze??

 

Fachowiec z niego od 7 bolesci, ale juz niewiele zostalo, a ekipy maja terminy co najmniej 6miesieczne, wiec nie bedziemy go juz zmieniac...

scianka przy faksie bedzie ok, na razie jest w fazie poczatkowej ;)

 

Kolor scian w lazience - na razie zachowawcza biel lub jasny szary, moze kiedys jakis kolor albo fototapetka gdzies? Ale to w przyszlosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę tylko nie szary zadużo tych szarości sama mam przedpokoik szary ale całe mieszkanie bedzie ponure wszędzie gdzie ktoś wejdzie będzie widział szarość taka według mnie monotonia dodatki zrobią swoje ale jednak pomyślała bym tam zdecydowanie o innym ciekawym kolorku , tak patrze na ta łązienke i chyba wiem jest duża i ja tam bym widziała dwa kolory płytek ,pociieła bym je w pasy np tam gdzie geberit w kolorze takim jak podłoga lub zamiast malowac to własnie na tych ścianach połozyła bym płytki te co na podłodze tylko ciekawie je pociąć łaziernka jest idealna wymiarowo duże pole do popisu :) umnie maleńkie łązienki :) a może mogła bys sobie gdzies umieścic cos takiego może nie identyczbne krztałtowo ale taka donica z kamieniami :) mnie to sie cholernie podoba jedna już mam zrobiona w górze ale jeszcze coś chodzi mi po głowie by cos podobnego zrobić na dole

 

to moja donica

 

http://img9.imageshack.us/img9/3522/dsc04975.jpg

http://img9.imageshack.us/img9/dsc04975.jpg/1/w500.png

 

a to znaleziona :)

 

http://img9.imageshack.us/img9/6462/dsc04531q.jpg

http://img9.imageshack.us/img9/dsc04531q.jpg/1/w500.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej aguleczka:)

dzieki za fotki, ale to zupelnie nie w moim stylu;)

 

Generalnie plytek nie lubie, a juz kombinacje z nimi, przycinanie itp ukladanie wzorkow mi sie strasznie nie podoba. Kazdy ma swoj gust na szczescie ;)

 

Na scianie z geberitem i tak jest za duzo plytek, chcialam mniej, ale poniewaz uparlam sie tam na okragle duze lustro, to nie baloby go jak przykleic. Plytki mialy byc tylko do wysokosci geberitu i po lewej jego scianie na scianie z umywalka tylko do wysokosci wyznaczonej przez obudowe WC. Ale wtedy lustro nachodziloby czesciowo na plytki, wiec nie moznaby go przykleic. Powieszone wyzej byloby za wysoko.

Teraz planuje dac fuge w kolorze plytek, a sciany biale-jasnoszare, by ta ilosc plytek sie wtopila w nie.

 

Szaro buro i ponuro, to lubie ;) po prostu chce zeby to wszystko mialo rece i nogi i bylo w miare konsekwentne, wiec z kolorami bede szalec tylko w dodatkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro, tapeta klimt :)

Dzięki, ten sprzedawca to z Torunia, więc raczej na pewno się zdecyduję :wink:

super:) kupuj, naklejaj i slij fotki:)

 

Widzialam twoja lazienke kiedys na forum gazeta.pl, czy sie myle?

Ukradlam 1 fotke z Twojego dziennika. Masz moze gdzies fotki drzwi - chodzi mi o te lazienkowe en face? I skad te drzwi? jaki kolor?

dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...